Trochę szkoda mi Kaczyńskiego

Trochę szkoda mi Kaczyńskiego

Trochę szkoda mi Kaczyńskiego, jego „żołnierzy” zamknęli do więzienia, na krótko ale jednak przeszli, to psychiczne piekło. Może się uśmiechają ale na pewno to w nich siedzi, gdzieś z tyłu głowy jest że np. za Pegasusa. Mogą już nie wyjść z więzienia do końca życia.

Afer do wyjaśnienia jest sporo, wojna na horyzoncie a w polityce krwawa potyczka. Kiedyś taki znajomy powiedział mi, że Jarosław Kaczyński jest cwany, jest zwykłym posłem. Nie odpowiada za nic, a na pewno to On jest osobą decyzyjną w partii PiS. Może robić co chce a ewentualne konsekwencje, będą ponosić przyjaciele którzy go posłuchali.

Teraz siedzi i patrzy jak wali się wszystko, jak każde małe złamanie prawa, będzie napiętnowane. Każde lewe pieniądze i prawe też, będą musieli oddać. Kiedy chciał przemycić posłów skazanych do sejmu, krzyczał do straży marszałkowskiej, „bo mnie udusicie”.

Trochę szkoda mi Kaczyńskiego.

Statystyki 3.05.2012 – real blog eu (real-blog.eu)

Kiedyś pozycjonowanie było łatwiejsze ^ ^,

Minął ponad miesiąc od ostatnich statystyk. Dziś napiszę i pokażę jak wygląda mój blog na obecną chwilę w najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Real-Blog zyskuje na popularności w tempie około 300 procent co miesiąc. Powodem może być duża liczba komentarzy i moje linki zostawione na innych blogach.


wp.pl – pisze: Kaczyński grozi Tuskowi i Hołowni więzieniem, w PiS puściły nerwy. Nie wszystkim to się podoba

W PiS nieoficjalnie przyznają, że podczas próby wprowadzenia Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika do Sejmu posłom „puściły nerwy”. W trakcie szarpaniny Jarosław Kaczyński upomniał najbardziej rozgrzanych słowami: „bo mnie udusicie!”.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *