Trochę szkoda mi Kaczyńskiego

Trochę szkoda mi Kaczyńskiego, jego „żołnierzy” zamknęli do więzienia, na krótko ale jednak przeszli, to psychiczne piekło. Może się uśmiechają ale na pewno to w nich siedzi, gdzieś z tyłu głowy jest że np. za Pegasusa. Mogą już nie wyjść z więzienia do końca życia.

Afer do wyjaśnienia jest sporo, wojna na horyzoncie a w polityce krwawa potyczka. Kiedyś taki znajomy powiedział mi, że Jarosław Kaczyński jest cwany, jest zwykłym posłem. Nie odpowiada za nic, a na pewno to On jest osobą decyzyjną w partii PiS. Może robić co chce a ewentualne konsekwencje, będą ponosić przyjaciele którzy go posłuchali.

Teraz siedzi i patrzy jak wali się wszystko, jak każde małe złamanie prawa, będzie napiętnowane. Każde lewe pieniądze i prawe też, będą musieli oddać. Kiedy chciał przemycić posłów skazanych do sejmu, krzyczał do straży marszałkowskiej, „bo mnie udusicie”.

Trochę szkoda mi Kaczyńskiego.

Statystyki 3.05.2012 – real blog eu (real-blog.eu)

Kiedyś pozycjonowanie było łatwiejsze ^ ^,

Minął ponad miesiąc od ostatnich statystyk. Dziś napiszę i pokażę jak wygląda mój blog na obecną chwilę w najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Real-Blog zyskuje na popularności w tempie około 300 procent co miesiąc. Powodem może być duża liczba komentarzy i moje linki zostawione na innych blogach.


wp.pl – pisze: Kaczyński grozi Tuskowi i Hołowni więzieniem, w PiS puściły nerwy. Nie wszystkim to się podoba

W PiS nieoficjalnie przyznają, że podczas próby wprowadzenia Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika do Sejmu posłom „puściły nerwy”. W trakcie szarpaniny Jarosław Kaczyński upomniał najbardziej rozgrzanych słowami: „bo mnie udusicie!”.