Anno 1404

Anno 1404 to bezapelacyjnie jedna z najlepszych gier tego gatunku, mimo tego że już wiele lat minęło, ostatnio dałem się zaczarować. Dużo czasu wolnego miałem, troche chory i wybierający stary urlop.

Granie po 10 meczów League of Legend trochę zaczęło mnie nudzić, może gdyby zrobić losowe mapy na grach rankingowych ? jak np. z CS:GO. Zacząłem szukać na GOG coś ciekawego, ja wiele razy słyszałem o Anno ale jeszcze nie miałem okazji spróbować. Nie zawsze był czas, czasami też nie dało się kupić wszystkiego.

Grę bardzo miło się ogląda i bardzo fajnie gra, kampania obowiązkowo do sprawdzenia. Fabuła nie jak w Diablo ale gra się miodzio, wciągnęła mnie na dziesiątki godzin. Kiedyś mi ludzie mówili że z tego wyrosnę, teraz chyba już tak sami nie myślą.

W Anno 1404 liny do statków robiło się oczywiście z konopi, zresztą wiele innych rzeczy też. Jakiś czas temu uwolniłem się od gry przeglądarkowej Forge of Empires, straszny pożeracz czasu. FoE trochę przypomina mi Anno, choć na przeglądarce nie da się zrobić tak bajecznej grafiki i zaawansowanych opcji.

Super gierka którą można dostać w dobrej cenie, polecam wszystkim.


Chyba nam prostym ludziom lepiej nie mówić co to jest Arka Przymierza. A może watro zadbać o ogół mądrości na Ziemi. Nie wiem ale może kiedyś się dowiemy. Forge of Empires to zajebista gra strategiczna, zaczyna się w epoce brązu a kończy na przyszłości.

Arka Przymierza – real blog eu (real-blog.eu)

https://www.instagram.com/deawuide/