Polskie Radio 1

Polskie Radio 1 – Toczy się ostra walka w Polskim Radio, ja nie uważam że powinno być zlikwidowane. Ale bardzo bym też chciał, by nie było stronnictwa politycznego. Mam na myśli to (w sensie jak młodzież mówi), że koniec z Propagandą.

To wstyd że Raio dało się kupić za publiczne pieniądze, przez bezwzględnych polityków. Radio publiczne powinno być dla ludzi, powinno się kierować zasadą uczciwości i mądrości. Radio takie powinno widzieć wady i zalety danego ugrupowania politycznego, Radio Polskie i Telewizja, wydaje się widzieć tylko zalety parti Rządzącej.

Trzeba to zmienić i proszę się kierować zasadami Największego obecnie „Człowieka”:

„Naprawdę jedyne, co ma sens, to dążenie do większego kolektywnego oświecenia.”

Elon Musk akurat jest dziś w Polsce, można na jego cześć zmienić radio 1. Bardzo bym chciał mieć BBC czy CNN, wiem że to za trudne ale może choć mały krok, w stronę uczciwego Radia pójdziemy ?

Tylko czy teraz nie będzie z publicznych pieniędzy, finansowana propaganda Tuska się okaże. Szczerze mówiąc nie zdziwił bym się, trzeba zrobić od razu zmiany i ludzi niepodległych politykom. Kiedyś bardzo długo słuchałem PR1, poznałem wtedy nawet paru super ludzi z radiem „związanych”. I do dziś zerkam co u nich słychać. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że reforma się uda, i już nigdy więcej propagandy …

Mars – planeta – Elon Musk – real blog eu (real-blog.eu)

Mars podobnie jak Merkury, Wenus i Ziemia należy do planet skalistych Układu Słonecznego. Na jego powierzchni znajdują się wulkany w tym największy wulkan w Układzie Słonecznym nazwany Olympus Mons. Który ukształtował się w wyniku powolnego i długotrwałego wycieku lawy ma on ponad 27 km wysokości.

https://www.instagram.com/deawuide/


Odwołana przez ministra Bartłomieja Sienkiewicza prezes Polskiego Radia wysłała wezwanie prawne do likwidatora jej spółki. Agnieszka Kamińska żąda od Pawła Majchera zaprzestania dalszych działań, natychmiastowego opuszczenia siedziby rozgłośni w Warszawie oraz wydania wszystkich dokumentów, jakie posiada. „Niezastosowanie się będzie skutkować podjęciem odpowiednich kroków prawnych” – zastrzegła Kamińska.