Dentysta

Dentysta

Dentysta Sokoła znowumi w głowie lata, byłem kiedyś w Amsterdamie i trzeba przyznać że mi się podobało. Dużo Liroy zrobił i to mu się chwali, Panie Donal Tusk może przestać zamykać palaczy lekarstwa, którzy nie mają recepty ?

Długo nie pisałem o temacie Lekarstwa Konopi, ale słyszałem ostatnio wypowiedz Hołowni. Powiedział że tezba to przynajmniej złogodzić, dla mnie to chore zamykać za takie głupoty. No i jeszcze drogo utrzymywac tych ludzi, zamiast powiedzieć leczcie się na zdrowie.

real blog eu – „Naprawdę jedyne, co ma sens, to dążenie do większego kolektywnego oświecenia.” (real-blog.eu)

https://www.instagram.com/deawuide/

Koleżka był dentystą, bo skończył długie studia Poczciwy i uczynny, chociaż dorastał w kłótniach Nie był bogaty z domu, przy domu była studnia.

W tym domu atmosfera na co dzień była brudna Pracował w gabinecie europejskiej sieciówki Kanały, aparaty, próchnica i licówki Miał dziecko z własną żoną, co znał ją z podstawówki.

W porządku była też, i nie bała się harówki.

On dobry był chłopina, i kochał zwierzęta.

Do schronisk porozwoził prezenty im na święta Taka poczciwina generalnie uśmiechnięta I choćbyś bardzo chciał to nie powiesz o nim pętak Nie pił w ogóle nic, raz na rok zajarał skręta Pech chciał, psy w ten dzień trafiły delikwenta Siedzi pod celą teraz, co dobrze zapamięta.

Pierwsza zwrotka specjalnie dla eks prezydenta!

Jointów nie pale, ale jestem pierwszy za legalem.

Cały ten brudny syf obniży wtedy skale Kraszony siuwaks, dzieci biegają z towarem Drogi parlamencie kładziecie chuj na szale Jak patrzę na ten kraj z dentystą za kratami I widzę tyle zła chodzącego ulicami/ Nic nie dosięga go, a ono się prawem bawi Zamyka się, żeby podwyższyć słupki zwykłych szczawi. Sondaże i populizm są źródłem tej ustawy Czy ktoś wierzy, że Kwaśniewski nie jarał nigdy trawy Tak kupił stare baby, co zapomniały całkiem Że w młodości łykały legalną fete z aptek. Co dzień wpieprzają proszki silniejsze niż z. Bogoty Co dzień na czarnym rynku zostaje milion złotych. Co dziś zaskoczy mnie, kto będzie miał kłopoty? Zawiną dwóch studentów, robiąc show dla idioty. Na koniec stanę sam na tle błękitnego nieba. Pierdole to jaranie, bo mi tego nie potrzeba. Ale wiem, że zalegalizować zioło tu trzeba. Druga zwrotka z dedykacją dla zwykłych zjadaczy chleba

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,sokol,dentysta.html

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide