Anna Nemś odniosła zwycięstwo w Zawierciu

Anna Nemś odniosła zwycięstwo w Zawierciu, gratulacje dla Pani Prezydent. Jako mieszkaniec Przyjaźni, najbardziej niepokoją mnie te beczki, które niestety zawierają bardzo trujące odpady. Zaskakujące, że dowiedziałem się o tym niedawno, dzięki wywiadowi w Radio Zawiercie.

Na spokojnie poczekam ale trzymam za słowo, no chyba że coś rzeczywiście będzie ważniejszego, to jestem wyrozumiały. Myślę że przyda się zmiana i odświeżenie, ale będziemy oceniać dopiero na końcu.

W mojej ocenie, kadencja Łukasza Konarskiego nie była zła. Pamiętam wiele dobrych pomysłów i oszczędności, ale nikomu nie uda się zrealizować wszystkiego. Biorąc pod uwagę moje doświadczenia z beczkami, jak wspomniałem wcześniej, każdy ma różne opinie i potrzeby. Nie można zadowolić wszystkich, ale ogólnie kadencja była w porządku.

Niestety, trafił Pan na wyjątkową kobietę, której niewielu może dorównać – Anna zna się na polityce o wiele lepiej.

Anna Nemś odniosła zwycięstwo w Zawierciu.

Łukasz Konarski skrytykował Annę Nemś – real blog (real-blog.eu)

Moim zdaniem, prezydent Zawiercia powinien troszczyć się o miasto, a polski poseł o cały kraj. Jeśli poseł do Sejmu, reprezentujący okręg przy ulicy Wiejskiej, będzie skupiał się tylko na swoim regionie, zamiast na dobru wszystkich Polaków, to nie będzie dobrze pełnił swojej roli. Łukasz Konarski ma odmienne zdanie, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Anna Nemś jest lepszym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *