Olkusz domy w cenie mieszkania

Olkusz domy w cenie mieszkania to jakaś lipa, sorry ale taka ruina za 500.000 ? Proszę was jak w to można jeszcze wierzyć, chociaż czemu ja się dziwie. Przecież są też Ludzie co wierzą w np. Płaską Ziemię lub Kosmitów. Jak dla mnie stary dom za 500.000 to jakaś lipa, ponieważ prawie drugie tyle trzeba włożyć w remont.

Pisałem już kiedyś o fajnych domach modułowych, są nawet bez pozwolenia i stawiane w tydzień, który jesteśmy np. na wakacjach. Myślę że lepiej kupić sobie ziemie z fajnym widokiem, i postawić sobie domek nowy, modułowy np. taki:

Olkusz domy w cenie mieszkania

Do takich okazji z Olkusza, trzeba dorzucić przynajmniej parę set złoty. Nowe w surowym stanie, mogą wyjść dużo taniej i lepiej. Bańka mieszkaniowa już pęka, więc jak ktoś ma jeszcze coś to wiecie co robić.

Przeginia. Jurajskie atrakcje – real blog eu (real-blog.eu)

Olkusz domy w cenie mieszkania


Wielu zastanawia się, czy kupić mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, czy jednak iść w dom z ogródkiem. Jeśli dom, to nowoczesnym czy szukać czegoś z poprzedniej epoki? Przygotowaliśmy kilka nowych ofert na podstawie portalu Otodom.pl z Olkusza i okolic.

Zdarzają się domy w cenie mieszkania. Trzeba mieć jednak świadomość, że są to lokale do remontu. Może być jednak i tak, że pozornie dom wyglądający jak na „kurzej nóżce”, w środku ma nowoczesny wystrój.

Domy w cenie mieszkania w Olkuszu i okolicy? Można i tak, ale do remontu, albo inne, nawet za ponad 1 mln zł | Gazeta Krakowska