Andrzej Duda i Donald Trump

Andrzej Duda i Donald Trump

Andrzej Duda i Donald Trump nie spotkali się w USA, to zły znak dla Polski. Nie dobrze jak od wyboru prezydenta Ameryki, będzie zależał nasz los krajowy. Bo spotykamy się tylko z jedna opcją polityczną, politykami Bidena. Donald Trump ostatnio spotkał się z Orbanem, nie ukrywam że jestem trochę zaskoczony.

Wiem że były i może przyszły prezydent USA, trochę narzekał na Europę że mało płaci na wojsko. Myślałem że to takie tylko upomnienie, a wygląda na to, że planuje jakąś rozgrywkę na skalę światową. Trump wie więcej i może dużo, ciekawe czy wojna jest już zaplanowana, czy jeszcze nie wiadomo że się wydarzyć może.

Andrzej Duda i Donald Trump.

Aleksiej Nawalny nie żyje – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Dziś starsza Pani namawiała Rosjan do zrobienia coś z własnym Krajem, mówiła że nie jest dobrze, i że jest ich 160 milionów. Tylko że może 100 milionów jest w jakimś mafijnym układzie i mu pasuje, nigdy nie byłem w Rosji. Przyznam się że teraz bym się bał, ale może kiedyś będzie jak w Europejskim Kraju. Gdzie jest np. wolność słowa, można krytykować rozmawiać na faktach, prawie z każdym.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *