Unia Europejska zbroi się

Unia Europejska zbroi się przed Rosją, niestety nasi bracia ze wschodu, nie chcą uczciwie grać w grę biznes. Na równych światowych zasadach i bez braku wojen, Rosja nie po to inwestowała w wojsko latami, by z tego nie muc nigdy skorzystać.

Nawet USA które są pokojowe, prowadzą ciągle jakąś wojnę. Teraz jest afera bo dofinansowanie do „amunicji” z UE, zostało przyznane nie po równo. Polska dostała 0,4 % z puli dostępnych środków, a np. Niemcy 20%. Szczegółów zakupów nie znamy, może Niemcy byli tańsi ?

Polska mogła by robić granaty lub pociski artyreryjne, ale chyba tego jest już dużo. Dziwi mnie czemu polska chce robić granaty, przecież lepsze są drony kamikaze. Lepiej postawić na nowoczesną technologie wojskową, niż przestalałem metody walki.

Unia Europejska zbroi się.


Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Wydaje mi się że to prawda i że Prezydent USA wie lepiej wszystko co dzieje się w każdym Państwie. Dla tego tak uważam bo to super mocarstwo jest najpotężniejsze. Mają najlepszych Hakerów i Technologie, mogą prawie wszystko.

Putin użyje broni nuklearnej – REAL BLOG EU (real-blog.eu)


Inspirowane tvn24.pl:

Wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz zapowiedział, że rząd będzie aplikować po kolejne środki z programu amunicyjnego i wyciągnie wnioski z błędów popełnionych przez PiS. Minister aktywów państwowych Borys Budka ocenił, że „za zaniechania dotyczące braku grantów dla polskich zakładów zbrojeniowych Błaszczak i reszta powinni stanąć przed Trybunałem Stanu”.