Aleksiej Nawalny nie żyje

Aleksiej Nawalny nie żyje

Aleksiej Nawalny nie żyje, jestem pełen podziwu dla takich Ludzi. Protestować przeciwko Putinowi, w kraju gdzie 100% po torturach, straci się życie. Trzeba mieć wielką odwagę i wiarę, że to przyniesie dobry rezultat.

Dziś starsza Pani namawiała Rosjan do zrobienia coś z własnym Krajem, mówiła że nie jest dobrze, i że jest ich 160 milionów. Tylko że może 100 milionów jest w jakimś mafijnym układzie i mu pasuje, nigdy nie byłem w Rosji. Przyznam się że teraz bym się bał, ale może kiedyś będzie jak w Europejskim Kraju. Gdzie jest np. wolność słowa, można krytykować rozmawiać na faktach, prawie z każdym.

Bez sensu za słowa się zabijać, a w Rosji można zginąć za wyrażanie swoich subiektywnych opinii. Powinniśmy się połączyć ze wszystkimi krajami, proste powiedzieć a chyba niemożliwe zrealizować.

Aleksiej Nawalny nie żyje, ale może wyjdzie to na dobre wielkiej Rosji. Może to będą podwaliny zmian, w kierunku sprawiedliwości dla każdego. Nie tylko dla Oligarchów, choć trochę zawsze będą uprzywilejowani.

Dlaczego Biden zaprosił Dudę i Tuska? – real blog eu (real-blog.eu)

Dlaczego Biden zaprosił Dudę i Tuska? By podziękować za wsparcie dla Ukrainy i np. przyjęcie paru milionów, Braci i Sióstr ze wschodu. By też pokazać swoje wsparcie dla Polski, zwłaszcza po słowach Donalda Trumpa.tvn24 pisze:

Aleksiej Nawalny nie żyje

– Ta wiadomość zdecydowanie zaszokowała wszystkich uczestników – powiedziała. Wyjaśniła, że Julia Nawalna wystąpiła tuż przed rozpoczęciem konferencji.

– Wczoraj miałam okazję osobiście rozmawiać z żoną (Aleksieja Nawalnego – red.) Julią Nawalną. Była nawet optymistyczna, że być może będzie mogła skontaktować się z mężem. Nic nie wskazywało na to, żeby wiedziała o tak dramatycznym obrocie sytuacji – dodała prof. Pisarska.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Aleksiej Nawalny nie żyje”

Możliwość komentowania została wyłączona.