Prezydent Andrzej wystraszony

Prezydent Andrzej wystraszony, widziałem dzisiejsze wystąpienie o „Terrorze Praworządności”. Panie prezydencie, politycy byli prawie zawsze bezkarni, Ludzie się cieszą że w końcu jest jakaś sprawiedliwość. Że to nie ważne jakie się ma znajomości, a Sądy są uczciwe wobec wszystkich.

Teraz w Polsce Sądy mają takie rozbieżne zdanie, że to nie możliwe by były bezstronne, i na podstawie dowodów orzekały. Panie Były Premierze Mateuszu, jak to mogą być więźniowie polityczni? Skoro są dowody że przekraczali uprawnienia, czyli ktoś te dowody też spreparował ? Trudno ogarnąć to co się dzieje teraz w Kraju, a tu na horyzoncie Wojna, w której i tak będziemy. To tylko kwestia czasu, lub przynajmniej mnie się tak wydaje.

Jak oglądałem wystąpienie Prezydenta, miałem przeczucie że się boi, że się boi że wszystkie machlojki teraz wyjdą. No i w końcu polityków, dogania sprawiedliwość za czyny, a nie bezkarność.

Prezydent Andrzej wystraszony.


Biorąc pod uwagę jak zachowują się teraz Polscy politycy, myślę że po wejściu Ukrainy do Unii Europejskiej będą walczyć o większe dotacje dla rolników. Myślę że Sztuczna Inteligencja już na obecnym poziomie zarządzała by lepiej Państwami na. Ziemi niż ludzie którzy są podatni na różne wpływy, humory i swoją np. pazerność.

Ukraina i Polska – real blog eu (real-blog.eu)


https://www.instagram.com/deawuide/

Onet.pl pisze:

„Prezydent Duda uderza w PSL i mówi o „terrorze praworządności”. W sieci oburzenie”

W Wojniczu (woj. małopolskie) odbyły się uroczystości upamiętniające 150. rocznicę urodzin Wincentego Witosa, na których przemówienie wygłosił prezydent Andrzej Duda. Jego słowami zniesmaczeni są politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego. „Dzisiejsze wypowiedzi prezydenta są oburzające i nacechowane emocjami, a nie faktami” — napisał na platformie X Piotr Zgorzelski. Wicemarszałek Sejmu określił ponadto PiS mianem „grupy rekonstrukcyjnej sanacji”.