Żołnierze NATO na Ukrainie

Żołnierze NATO na Ukrainie, szkolą i pomagają w obsłudze sprzętu wojskowego. Na początku wojny wszyscy pukali się w głowę, gdy Putin mówił że walczy z całym sojuszem Atlantyckim.

Powoli coraz bardziej przychodzi do głowy myśl, kiedy Europa Zachodnia włączy się do wojny. Czy będziemy czekać aż Rosja nas zaatakuje, czy może weźmiemy sprawy w swoje ręce i pokarzemy Putinowi że też potrafimy zabijać.

Jak dla mnie nie ma co czekać, im szybciej zaatakujemy Rosje tym dla nas lepiej. Putin i tak się nie cofnie, ale zaatakuje nas w dogodnym dla siebie momencie. Wojna jest nieunikniona, więc lepiej zaatakować w dogodnym dla nas czasie.

Żołnierze NATO na Ukrainie powinny już walczyć, chronić i pomagać Ukrainie bo bardzo ich krzywdzi Rosja.

„Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji” – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Nie wiem kto zmusił Papieża do powiedzenia tych słów, może sam to wymyślił … Dla mnie NATO to mądrość, dobroć i sprawiedliwość. Rosja to komuna, łapówki, reżim, brak wolności słowa itp. W głowie mi się nie mieści jak można popierać Rosję, która napada na sąsiada, gwałci, zabija i niszczy …


Inspirowane Rzeczpospolita:

„Hiszpańska gazeta „El País” podała, że obecność żołnierzy z państw NATO na Ukrainie nie jest niczym nowym. Wcześniej o tym, że żołnierze NATO są na Ukrainie, mówił szef MSZ Radosław Sikorski (PO). W publikacji zastrzeżono, że żołnierze NATO nie brali i nie biorą udziału w walkach.”