ABW demaskuje Rosyjskich szpiegów

ABW demaskuje Rosyjskich szpiegów, w Warszawie i Tychach były prowadzone czynności wyjaśniające. Czyli zatrzymanie podejrzanych i sprawa na pewno będzie rozwojowa, ciekaw jestem którzy polscy politycy współpracowali z Rosją.

Mam pewne podejrzenia ale nie będę rzucał nazwiskami, pewnie o wielu rzeczach się nie dowiemy, bo to będzie tajemnica. Może ktoś jak Wołoszański opowie to kiedyś naszym wnukom, póki co sytuacja w Europie się zaognia. Dziś w nocy znowu poderwano myśliwce NATO, bo wojna na Ukrainie zbliża się do naszych granic.

Kiedyś czytałem fajną serie książek David Morrell – REAL BLOG EU (real-blog.eu) o szpiegach z Mosadu i nie tylko. Bardzo ciekawe życie prowadzili, ale zazwyczaj źle kończyli. Brawo dla służb ale powiązania polityczne i ideowe, dalej będą i wojna się nie skończy.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

ABW demaskuje Rosyjskich szpiegów.


Inspirowane wp.pl:

„Działania ABW są także efektem zakończonego 19 stycznia br. aktem oskarżenia śledztwa, w ramach którego zgromadzono materiał dowodowy przeciwko obywatelowi RP podejrzanemu o szpiegostwo na rzecz rosyjskich służb specjalnych. Mężczyzna, uplasowany w środowisku polskich i europejskich parlamentarzystów, wykonywał zadania zlecone i finansowane przez współpracowników rosyjskiego wywiadu, które obejmowały m.in. działania propagandowe, dezinformacyjne oraz prowokacje polityczne. Ich celem było budowanie rosyjskich stref wpływu w Europie” – pisze Agencja o kulisach akcji.