Putin uspokaja NATO

Putin uspokaja NATO

Putin uspokaja NATO i mówi że nie potrzebuje wojny z krajami Zachodu, cieszy mnie to ale nie w pełni zadowala. Chciał bym by Ukraina szybko uzdrawiała, oraz została członkiem NATO i Unii Europejskiej.

Władimir Putin to ostry Polityk, ale mam nadzieje że pójdzie na jakiś kompromis i zakończy wojnę. Putin uspokaja NATO ale czy to nie tylko obietnice by tym razem, bardziej się przygotować do wojny. Panie Putin jesteśmy wszyscy Słowianie czy jakoś tak, po co się kłócić. Walczmy z rozwojem Ludzkości razem, a nie ciągle między sobą. Mam nadzieje że to szybko się skończmy i Rosja stanie po dobrej stronie ONZ itp. Razem zwalczymy zło na Ziemi.

Wiem że małe są szanse że to dojdzie do Prezydenta Rosji, ale pokuszę się o spróbowanie bo teoretycznie jest to możliwe. Panie Wladimir, bawmy się tańczmy i pijmy, przestańmy się zabijać, wojny są chore i powinno się to skończyć.

Początek zimy – real blog eu (real-blog.eu)


Dalej przekonywał, że Rosja nie jest zainteresowana wojną z krajami członkowskimi NATO. – Cała organizacja NATO nie może nie rozumieć, że Rosja nie ma powodu, żadnego interesu – ani interesu geopolitycznego, ani gospodarczego, ani politycznego, ani wojskowego – aby walczyć z krajami NATO – zapewnił.

Władimir Putin tłumaczy, dlaczego Rosja nie zaatakuje NATO (dorzeczy.pl)

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide