Złoto będzie spadać

Złoto będzie spadać, tak mi się wydaje. W takich sprawach chyba nie ma pewnych informacji, czy może są jacyś sprawdzeni Taperzy? Którzy się nie pomylili nigdy. Przed chwilą czytałem opinie eksperta Cezary Graf, który uważa że cena wzrośnie 100 %.

Ekspert nie podał powodów, dlaczego niby cena wzrośnie, dla mnie to wróżenie z fusów. Choć to tylko moje przeczucie, żadnym ekspertem w inwestowaniu nie jestem. Czasami się mylę i tak było z Bitcoin, 5 lat temu nie wierzyłem. A gdybym tam odkładał kasę, było by dużo więcej oszczędności.

Wracając do tematu, uważam że Złoto tak samo jak Bitcoin to przeżytek. Teraz dużo ważniejsza jest od pierścionka wiedza, informacja i teczki, są dużo ważniejsze niż złoto. Sztuczna inteligencja i nowe technologię, są dużo cenniejsze. Złoto będzie spadać.

https://www.instagram.com/deawuide/

Kobiety są różne i niektóre zrozumieć jest ciężko. Zależy gdzie się znajduje takie spotykam. Może jednak powstrzymam się o pisaniu o Kobietach, one nas Mężczyzn też pewnie nie do końca rozumieją.

Kobiety hmmm. Większość kobiet jest taka.. … – real blog eu (real-blog.eu)


„Cena złota wzrosła w ciągu trzech ostatnich miesięcy o 13 proc. Fakt ten sprawił, że za jedną uncję tego kruszcu trzeba obecnie zapłacić 2045 dolarów, co jest jedną z najwyższych wartości w historii. Mimo to, Cezary Graf uważa, że obserwowana od 6 października ub.r. aprecjacja jest dopiero preludium przed tym, co wydarzyć ma się “teraz”.

Cena złota najwyżej w historii” comparic.pl