Złota liczba – boska proporcja

Złota liczba. Jak ktoś jeszcze nie słyszał o złotej liczbie, to będzie nieźle zaskoczony jeżeli zechce oglądnąć film poniżej. Zauważyliście że przez  internet w różny sposób ludzie stają się ekspertami od wszystkiego, najlepszymi wszystkowiedzącymi. Ja chyba jestem największy wszystkowiedzący, taki żarcik oczywiście. Nigdy nie pojmę tyle ile bym chciał, ale co mi się uda to mi sprawi przyjemność.

Boska liczba to jakiś wzór którego uzasadnienie i pochodzenie mniej więcej prawdziwe jest w tajemnicy, być może :). Ciekawe kto może być szczęśliwym z utrzymywania tego w tajemnicy ?.

Są różne ciekawe sprawy na naszej niebieskiej planecie. Są rożne tajemnice i są ludzie co nie chcą się dzielić wiedzą z wszystkimi. Niektórzy uważają że niektórym nie można powiedzieć prawdy bo mogli by oszaleć. Ja wolał bym najgorszą prawdę od pięknego kłamstwa. Szczerość, z taką zasadą można by budować raj na ziemi. Złota liczba to jedna z ciekawostek naszego świata.

Piramidy, gwiazdozbiór Oriona, historia Chin, powstanie naszej planet i na niej życie ludzi. Czy istnieje Bóg ? i który jest tym prawdziwym. Zagadek na świecie jest wiele i nie wiadomo czy zdążymy je rozwiązać zanim nasza ziemia się spali.

Kończę pisać bo to trzeba zobaczyć, lepiej tego nie opowiem niż ten Informatyk (y) dobra robota i można się na kurs darmowy załapać.

Złota liczba.

1 komentarz do “Złota liczba – boska proporcja”

Możliwość komentowania została wyłączona.