W obronie PiS 2

W obronie PiS 2. Nie wierze że to piszę, sorry ludzie „kasa misiu kasa” zapłacili więc piszę :). Może to nie będzie jakaś super pochwała ale trzeba zauważyć że gdy byłem za. PO to później z niczym dobrym ich nie utożsamiałem. A zawsze znielubiłem PiS i zauważam dobre ruchy :). Zawsze to znaczy od mniej więcej rządów PiS z Samoobrona i LPR chyba :). Nie pamiętam dokładnie, ale pamiętam różne jaja były jak balony i po dwóch latach się sami podali do dymisji.

Było jak było, ale ważne jak będzie w przyszłości. Pierwsza pochwała 500+ Ja nie korzystam ale doceniam to rzeczywiście pomoc dla rodzin. Tylko nie chciał bym by to mylić z demografia, demografia jest fatalna i tylko imigranci nas ratują. Tego już się nie da nadrobić, potrzeba nagle. Milionów zdolnych do pracy by się rozwijać a puki co to chętni są ale do wyjazdu raczej ;). Ale pomoc dla rodzin dobra sprawa 500+.

Sądy polskie 🙂 kto miał do czynienia, lub się orientuje ten wie :). Przekupne, układy, rodziny, klany, jedna wielka korupcja bezkarna. I z tym się zgadzam że to jakaś kasta nawet mafia bo na pewno układy z politykami. PiS pewnie trochę potwierdzi ale to koniec zrozumienia obustronnego. W skrócie są tam układy np. PO i kto od nich ma lepsze wyroki, ale jeżeli PiS zamiast to naprawić by sądy były przede wszystkim bezstronne i uczciwe, zamienia tylko mafię. PO na mafię PiS to dla mnie taki sam kijowy system.

Pochwałą dla PiS że w końcu zrobiła porządek z wyuzdaniem. VAT (karuzela) fajnie że chcą wprowadzić mniejsze podatki dla małych firm, może nie będą już musiały oszukiwać na umowach i poprawią się warunki np. gdy na umowie będzie. 8 godzin to pracownik będzie pracował 8 a nie 12 🙂 itp. W obronie PiS.

Jest jeszcze wiele pomysłów które mi się nie podobają ale spoko poczekamy, najważniejszy jest ciągły postęp i lepsze życie w przyszłości.

+ za choć próby ukarania winnych piramidy. Amber Gold, nie wierze by się udało kogoś skarać oprócz właścicieli ale próby są, zawsze coś, rozumiem że to było bardzo dobrze zaplanowane i kierowane.

I jak Panie prezesie może być ? 🙂 szczerze kibicuję by Polska była w przyszłości dobrym krajem, by chociaż ludzie z niej nie wyjeżdżali masowo, powodzenia

PiS 2.

„pojęcie Samorząd mówi jasno że żądze Sam”