Super USA

Super USA to najlepsze państwo na Ziemi, w miarę możliwości uczciwe dla przykładowego normalnego obywatela. Niesamowite jest dla mnie to, że taki młody kraj stał się najlepszym militarnie, technologicznie i moralnie na Ziemi.

Nie znam się za bardzo na historii, ale wiem że Amerykę odkryto późno a np. Europa była zamieszkana dużo wcześniej. Chodzą plotki że Iluminaci którzy mieli dość. Rządów kościoła, wyprowadzili się do Ameryki i nawet na jednodolarówce jest ich znak.

Iluminaci to ludzie wierzący w naukę i dowody na istnienie rzeczy, a nie żyjący np. w tylko wierze że coś jest. Może to jest powodem tak mocnej pozycji w świecie, inteligentne podejście do życia i rozwoju super USA.

USA jest fajne z tego powodu że np. w stolicy Waszyngton można zapalić Marihuanę i się śmiać, zamiast jak w Polsce iść do więzienia na np. 3 lata obecnie, ale parę lat temu próbowano podnieść tą karę do 25 lat za zapalenie Zioła. Skoro jest takie płytkie i niemoralne myślenie polityków, to czego można oczekiwać po sile tego państwa.

Super USA


„Zakon Iluminatów (z łacińskiego illuminatus – „oświecony”, l. mn. illuminati) – to nazwa nadana kilku grupom, zarówno prawdziwym, jak i fikcyjnym. Historycznie nazwa ta zwykle odnosi się do Bawarskiego illuminati, tajnego stowarzyszenia z epoki Oświecenia, założonego 1 maja 1776 r. w Bawarii, dziś części Niemiec. Celem społeczeństwa było przeciwstawienie się przesądom, obskurantyzmowi, wpływom religijnym na życie publiczne i nadużyciom władzy państwowej.”

Zakon iluminatów – Wikipedia, wolna encyklopedia

1 komentarz do “Super USA”

Możliwość komentowania została wyłączona.