Złodziej z Zawiercie

Złodziej z Zawiercie złapany i zamknięty, chciał wynieść ze sklepu kawę wartości 750 zloty. A ja sobie tak myślę że politycy mogą kraść miliardy z budżetu i nie spotyka ich kara. Gdzie tu jest sprawiedliwość ? Może to tylko moje urojenia że żyjemy w państwie Prawa i Sprawiedliwości, a tak na prawdę szlachta na górze robi co chce, ponieważ jest ponad prawem.

Polska się zmienia – real blog eu (real-blog.eu)

Podam przykład Paweł Kukiz : „Premier Mateusz Morawiecki przyznał 4,3 mln zł dotacji Fundacji „Potrafisz Polsko!”. Która miała być zapleczem eksperckim ruchu Pawła Kukiza. Za publiczne pieniądze organizacja będzie popularyzować referenda – czyli realizować jeden z punktów politycznego programu Kukiza.

Ujawniamy. Miliony złotych dotacji od premiera dla fundacji Pawła Kukiza – WP Wiadomości

Teoretycznie to nie kradzież, ale jeżeli koledzy Premiera Mateusza Morawieckiego dostają miliony z budżetu bez pytania podatników to lipa. Fajnie sobie założyć fundacje i dostawać miliony z budżetu na funkcjonowanie. Słyszałem w wywiadzie radio ZET że Pan Paweł Kukiz dał chyba 300 tyś na zrobienie strony internetowej. To są jakiś kpiny z ludzi, ponieważ strona kosztuje dużo mniej.

Złodziej z Zawiercie

Dla mnie to powinno się łapać przede wszystkim tych którzy miliony kradną, co nie znaczy że popieram kradzież za 750 złoty, ponieważ to też jest zło.


„Do zdarzenia z udziałem złodzieja doszło w minioną sobotę. Zawierciańscy policjanci zatrzymali mężczyznę. Który z jednego ze sklepów w Zawierciu przy ulicy Bohaterów Westerplatte usiłował wyjść z towarem, za który nie zapłacił.

Wpadł seryjny złodziej z Zawiercia. Tym razem połasił się na spore ilości kawy… – Radio Jura 93,8 FM Częstochowa. Radio Jura 93,8 FM Częstochowa. Wiadomości i informacje z Częstochowy i regionu.