Zielona granica

Zielona granica to już jest hit, widziałem dziś scenę wyrwaną z kontekstu. Jak polski żołnierz daje pić biednym ludziom, a w bidonie jest pokruszone szkło. Agnieszka Holland jest zła, a ten film jest niedobry, ponieważ takie coś pokazała.

Czasami dla jaj włączam TVP 1 wiadomości i słucham, dziś np. pokazywali polityków PiS którzy wypowiadali się źle o filmie „Zielona granica” mimo że go nie oglądali. Ciężka ta polityka, trochę rozumiem telewizje publiczną. Dostali miliardy od rządu to normalne że musza się jakoś odwdzięczyć i myślę że są troszkę stronniczy.

Niestety taki jest świat, że każdy swoich interesów broni a nie wspólnego dobra Ziemian. Mam nadzieje że to się zmieni i zaczniemy współpracować z Ukraina i Niemcy i resztą państw na Ziemi. Tego sobie i wszystkim życzę bo uważam że to najlepsze rozwiązanie, inaczej wojny nigdy się nie skończą.

Wiadomości 19:30 TVP1 – real blog eu (real-blog.eu)

Zielona granica


„Powiedzieć, że „Z G” budzi kontrowersje w Polsce, to nic nie powiedzieć. Wściekli się prawicowcy, Straż Graniczna. A nawet minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Ponieważ porównał Agnieszkę Holland do autorów propagandowych filmów w III Rzeszy „pokazujących Polaków jako bandytów i morderców”. Czy oburzeni mają rację? Nie. Czy zmienią zdanie po seansie? Też nie. Prawda boli, a „Zielona granic” zaboli wszystkich.”

„Zielona granica” [RECENZJA]. Film Agnieszki Holland jest wstrząsający | naTemat.pl

5 odpowiedzi na “Zielona granica”

Możliwość komentowania została wyłączona.