Komunikat Kurii Diecezjalnej Sosnowieckiej

Komunikat Kurii Diecezjalnej Sosnowieckiej

Komunikat Kurii Diecezjalnej Sosnowieckiej, rozwala wszystko i rozbija bank. Dobrze pamiętam skandaliczne zachowanie Księży w Dąbrowie Górniczej, rozsławili naszą religię na cały świat. Sam też trochę się do tego rozsławienia przyczyniłem, za pośrednictwem np. tego bloga.

Rozumiem dużo rzeczy i sam czasami źle zrobiłem, ale byłem uczony do spowiadania się, i poprawy na lepsze. Ja akurat miło wspominam czas spędzony z Księżmi, byłem trochę ministrantem a książeczkę trzymam na pamiątkę do dziś. Pozdrowienia dla księdza Jana od którego się dużo nauczyłem, był naszym wychowawcom. Ale to temat na inny wpis, teraz do kościoła nie chodzę, i tez pewnie nie był by zadowolony, z tego co za chwilę napiszę.

W świecie gdzie kamery i Internet kontroluje nas cały czas, nie da się tak łatwo jak kiedyś zamazywać rzeczywistość. Rozumiem iść sobie na kobiety lekkich obyczajów, zabawić się nieźle, przy różnych używkach. Ale ksiądz który uczy moralności przez głośniki, nie może być wiarygodny. Ktoś kto kradnie, to nie nauczy innych uczciwości.

Żeby nie było że tylko krytykuje, Ksiądz nie powinien tak robić, a skoro on tak robi nie powinien być księdzem. Bez sensu jest bronić tego Księdza, pogrąża to resztę, jak możemy ufać że inni też nie są tacy jak głoszą. Może robić transmisje i we wszystkich kościołach w np. Zawierciu, przemawia przez transmisję online. Może być mniej księży ale lepszych, niż na siłę trzymać takich niektórych złych ludzi.

Religia – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Komunikat Kurii Diecezjalnej Sosnowieckiej.


Poniżej eska.pl pisze że, „Prokuratura stanowczo zaprzecza również, by mężczyzna, który zasłabł, był „męską prostytutką” więc chyba już się stał cud, dziwne że na początku pamiętam, była inna wersja zdarzeń. Unia Europejska mówiła że prawożądność w Polsce jest zła, ale może kiedyś będzie sprawiedliwa.

eska:

„Zgodnie z raportem komisji kościelnej wyjaśniającej to zdarzenie oraz z treścią Komunikatu Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu z 6 października 2023 r., mowa jest jedynie o jednym duchownym – Tomaszu Z. i tylko jemu przedstawiono zarzuty prokuratorskie. Prokuratura stanowczo zaprzecza również, by mężczyzna, który zasłabł, był „męską prostytutką”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *