Zawiercie się rozwija i pojawia się wiele interesujących firm

Zawiercie się rozwija i pojawia się wiele interesujących firm, które prowadzą rekrutacje na różnorodne stanowiska. Jeśli ktoś poszukuje pracy w okolicach Zawiercie, warto tam zwrócić uwagę. Pomysł na projekt budynków firmowych robi pozytywne wrażenie, wygląda atrakcyjnie i prawdopodobnie nie będzie podlegał wahaniom cen energii elektrycznej. Dzięki widocznej już dużej farmie paneli fotowoltaicznych, nie ma potrzeby płacenia 30% więcej rocznie za szkodliwy prąd z węgla, kiedy można korzystać z darmowej czystej energii.

Polscy politycy nie dojrzeli jeszcze do tego, mówią „Damy wam tarczę na prąd”. Albo: „Zniesiemy tarczę i będziecie płacić więcej” ale nas tarcza nie obchodzi. Polacy chcą darmowego prądu; jeden wiatrak może dostarczyć energię dla 30 tysięcy mieszkańców. Dlaczego zamiast ciągłego inwestowania w węgiel, nie zainwestujemy raz na 20 lat w jeden wiatrak?

Zawiercie się rozwija i pojawia

Odnosząc się do sytuacji w Zawierciu i kwestii zatrudnienia, ostatnio często pojawiają się informacje o zwolnieniach grupowych. Niedawno w Zawierciu zwolniono 300 osób z huty, co przypomina scenę z epickiego filmu. Wydaje się, że nadszedł czas na zmianę branży i dostosowanie się do obecnych realiów, warto zainwestować w adaptację do zmian klimatycznych, które są niezaprzeczalne.

Zawiercie się rozwija i pojawia się wiele interesujących firm.

Aura Park w Zawierciu – real blog (real-blog.eu)

Jarek po chwili stwierdził, że to pewnie jakiś sklep ogrodniczy, a ja uwierzyłem, że może tak być. Teraz, kiedy to piszę, uśmiecham się, bo to wcale nie jest sklep, a nazwa całego kompleksu. Muszę przyznać, że to profesjonalna praca, wykonana szybko i sprawnie, wygląda naprawdę dobrze. Dziś wielkie otwarcie, a Media Expert oferuje promocje na telewizory, więc zaraz wybieram się na zakupy, aby sprawić prezent żonie.


Zawiercie is expanding, and many new exciting companies are announcing recruitment for various positions. If someone is looking for a job near Zawiercie, it seems like a good place to try. The concept for the company buildings makes a great impression; they look nice and are likely not to be affected by the fluctuations in electricity prices. This is because a huge solar panel farm is already visible. Why pay 30% more each year for polluting coal power when you can have it for free?


Inspirowane eska.pl

„Grupa Elemental prowadzi rekrutację do zakładu w Zawierciu

W związku ze zbliżającym się terminem otwarcia, grupa prężnie prowadzi rekrutację pracowników. Kilka dni temu grupa zamknęła pierwszy etap procesu rekrutacyjnego, w ramach którego zatrudnionych zostało ponad sto osób. Na tym jednak nie koniec. Na zatrudnienie może liczyć jeszcze kilkadziesiąt pracowników.

W tym roku planujemy zwiększyć tę liczbę o jeszcze około 30 osób. Docelowo pod koniec 2024 r. zespół będzie liczył około 150 osób – mówi Adam Klyszcz, HR Manager spółki Elemental Strategic Metals.”

Jedna odpowiedź do “Zawiercie się rozwija i pojawia się wiele interesujących firm”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *