Zawiercie nowy początek

Zawiercie nowy początek2.

Zawiercie nowy początek. Jak byłem mały to pamiętam szybko rozwijające się miasto tętniące życiem, teraz widać że żyje tutaj dużo mniej ludzi. Minęło 20 lat i może znowu miasto Zawiercie będzie rosnąć gospodarczo i ludnościowo, a nie maleć.

Czasy się zmieniają i pojawiają się ciekawe propozycje dla mieszkańców, np. Afterek klub w który BOXDEL zainwestował miliony. Widziałem parę filmów na temat Afterek, i widać że to nie jakaś prowizorka tylko porządna, kreatywna, zajebista firma.

Dziś czytam że następna firma inwestuje 10 mln. zł. Fajnie się zapowiada i muszę przyznać że jest coraz lepiej w naszym mieście ^ ^,

Zawiercie nowy początek.


Gospodarka: Duża inwestycja w Zawierciu – Górnictwo – netTG.pl – Gospodarka – Ludzie

Wyspecjalizowana w produkcji odzieży dla osób trenujących sporty walki firma Octagon zainwestuje w Zawierciu (Śląskie) blisko 10 mln zł w uruchomienie nowej linii produkcyjnej oraz budowę magazynu logistycznego – wynika z informacji Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

Przedsięwzięcie będzie realizowane na terenie zawierciańskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. W ciągu ostatnich kilku swoje projekty ulokowali tam inwestorzy deklarujący stworzenie ponad 470 nowych miejsc pracy. Octagon jest kolejną firmą inwestującą w tej strefie.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide