Zawiercie nowy początek2.

Zawiercie nowy początek. Jak byłem mały to pamiętam szybko rozwijające się miasto tętniące życiem, teraz widać że żyje tutaj dużo mniej ludzi. Minęło 20 lat i może znowu miasto Zawiercie będzie rosnąć gospodarczo i ludnościowo, a nie maleć.

Czasy się zmieniają i pojawiają się ciekawe propozycje dla mieszkańców, np. Afterek klub w który BOXDEL zainwestował miliony. Widziałem parę filmów na temat Afterek, i widać że to nie jakaś prowizorka tylko porządna, kreatywna, zajebista firma.

Zawiercie nowy początek
SINGLE PARTY – Polecam wszystkim nieśmiałym i śmiałym, może jak moja żona będzie w pracy to polecę sprawdzić osobiście 🙂

Dziś czytam że następna firma inwestuje 10 mln. zł. Fajnie się zapowiada i muszę przyznać że jest coraz lepiej w naszym mieście ^ ^,

Zawiercie nowy początek.


Gospodarka: Duża inwestycja w Zawierciu – Górnictwo – netTG.pl – Gospodarka – Ludzie

Wyspecjalizowana w produkcji odzieży dla osób trenujących sporty walki firma Octagon zainwestuje w Zawierciu (Śląskie) blisko 10 mln zł w uruchomienie nowej linii produkcyjnej oraz budowę magazynu logistycznego – wynika z informacji Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

Przedsięwzięcie będzie realizowane na terenie zawierciańskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. W ciągu ostatnich kilku swoje projekty ulokowali tam inwestorzy deklarujący stworzenie ponad 470 nowych miejsc pracy. Octagon jest kolejną firmą inwestującą w tej strefie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *