Faceci lepsi kiedyś czy dziś ?

Faceci. Nie wiem czy mi strony przez tą gangsterską muzykę nie zamkną 🙂 ludzie troszkę tolerancji każdy niech robi to na co ma ochotę, jeżeli innych nie krzywdzi to czemu mu zabraniać. Piję do popularnego zdjęcia, które pokazuje prawdziwych mężczyzn kiedyś i dziś, i że niby ci co kiedyś to lepsi.

prawdziwy-facet

To zdjęcie może nawet sugerować że chodzi o fryzurę ? 🙂 to już paranoja jak niby jedni wyobrażają sobie, że inni mają wyglądać według ich norm gustownych.

Przypomina mi to jedynie słuszną rasę Aryjską ? a innych do gazu ,,, nie wiem jak można obecnie patrzeć i widzieć tylko swój zamknięty świat. Zamiast widzieć całą ziemie choćby nawet tylko z pozycji internetu. Halllo ziemia jest różna i ludzie na niej też.

Faceci

Jeżeli dziewczyny wolą starych facetów proszę bardzo, ale ja szczerze doradzę by lepiej tych nowoczesnych wybierały i nowsze modele .  Jednak nie będę się upierał by każda mnie posłuchała bo ja doskonale wiem że każdemu może sprawiać przyjemność coś innego i niech ma co lubi, choć by taką jaką chce fryzurę.

Ja należę raczej do starej szkoły, ale pamiętam fryzurę na żel, szerokie spodnie itp. 🙂 i tak samo mnie to denerwowało gdy się po wyglądzie oceniało, a później całkiem niespodziewanie kopara na dół 🙂 bo przecież może to być ktoś zdecydowanie spoko, mimo że wygląda trochę inaczej według jednego słusznego gustu.

„Krótko mówiąc, każdy mógłby zmienić zdanie poznając charaktery tych Lwów, niż tylko wyobrażając sobie jacy są po wyglądzie”.

Na koniec muzyczka o której wspomniałem na początku – PiS plz , co w tym złego ? :).