Zarabianie w Internecie

Zarabianie w Internecie to bardzo ciekawy temat. Chyba większość ludzi korzystających na codzień z komputera zastanawiała się nad tym czy to jest możliwe. Zarabianie jest możliwe jednak dla większości ludzi będzie trudniejsze niż normalna praca. Wydaje mi się że tylko niewielki procent ludzi może pochwalić się zarobkami pozwalającymi np. Nie pracować gdzieś w zakładzie tylko w swoim domu pijąc kawkę przed kompem.

Sposobów jest wiele np. czytanie maili za grosze czyli. GPTR, jest pełno tego typu stron w których reklamodawcy płacą by ludzie wchodzili na podane strony. Celem polepszenia ich pozycji w wyszukiwarce. Polega to na tym że wchodzi się na podają stronę czeka się np. 30 sekund, klika się w podstronę czeka się 30 sekund i zarabia się 1 grosz. Reklamowana strona ma odwiedziny które indeksuje.

Google i stawia witrynę wyżej w klasyfikacji bo niby jest bardziej popularna i ma więcej osób które ją odwiedza. Do tego w podobnych programach można wykonywać zadania polegające np. na wypełnieniu formularza kontaktowego od. Allianz – OC, przeprowadzeniu rozmowy z konsultantem w której kłamie się że było się zainteresowanym ale już się nie jest. Firma która doprowadziła do rozmowy dostaje prowizje a. Allianz myśli że to naturalne i na pocieszenie ma możliwość rozpowszechniania waszych, danych osobowych na co musicie wyrazić zgodę. Za takie zadanie otrzymuje się 100 groszy. Można też zarabiać na polecaniu takiej firmy i później ma się jakiś procent z zarobków swojego poleconego. Jednak nie polecam nikomu takich firm bo ciężko tam zarobić parę złoty na miesiąc.

Zarabianie w Internecie

Można polecać firmy innym ludziom za co się otrzymuje prowizję. mogą to być banki, strony oferujące zakłady bukmacherskie, strony aukcyjne itp. To też trudna sztuka bo ciężko namówić kogoś by np. założył konto w jakimś banku. Na początku łatwiej bo szuka się pomocy. Zainteresowania w śród znajomych jednak później bardzo ciężko kogoś nowego znaleźć a za jednego poleconego otrzymuje się np. 10 złoty.

Na Allegro można kupić sobie stronę internetową na której już jest zainstalowany sklep, obsługa nie powinna być trudna można tam sprzedawać, książki, perfumy, nasiona kwiatków lub cokolwiek z oczywiście wliczonym zyskiem, można też handlować korzystając z Allegro co jest z pewnością łatwiejsze i mniej kosztowne, tajniej kupić drożej sprzedać 😉

Jeżeli ma się stronę internetową można skorzystać na współpracy z Google AdSense i zarabiać na reklamach w które klikają wchodzący ludzie, ja ostatnio zdecydowałem się na ten krok, nie ma nic przyjemniejszego jak robić to co się lubi i dostawać za to kasę. Nie jest to jakieś super rozwiązanie ale z pewnością w wachlarzu możliwości zarabiania w domu dobra opcja, można też takie reklamy zainstalować na darmowym blogu np. Blogger.com, nic nas to wtedy nie kosztuje a można zarobić parę złoty. Trzeba też wiedzieć że niewiele osób świadomie klika w reklamy a tylko za to płaci AdSense, no chyba że reklama jest natrętna lata za naszym kursorem, ciężko trafić w krzyżyk zamykający ją i przypadkowo się trafia w baner z reklamą, widziałem wiele tego typu przypadków jednak to jest niezgodne z regulaminem, i AdSense kasuje konto DOŻYWOTNIO więc nie opłaca się oszukiwać.

Jest w sieci pełno płatnych poradników które uczynią z nas milionerów, nie podsumuję tego lepiej niż blogmediafunpl więc zapraszam do obejrzenia filmu w którym bloger demaskuje dość sprytny sposób nabierania naiwnych ludzi.

Znalazłoby się jeszcze parę sposobów na zarobienie paru złotych siedząc wygodnie przed komputerem, jednak to nie taka łatwa sprawa jak wmawiają nam niektórzy ludzie chcący sprzedać swoje pomysły jako niezawodne, proste i zawsze udane. Zarabianie w Internecie

Są możliwości, sposoby na dotarcie do celu, choć zarabianie w internecie jest trudne to z pewnością jest też możliwe. Życzę wszystkim wysokich zarobków i dużo rozsądku przy rozważaniu różnych propozycji 😉

Zarabianie w Internecie

2 odpowiedzi na “Zarabianie w Internecie”

 1. Witam,
  Jestem przedstawicielem Yapoga.com –nowej międzynarodowej przeglądarki firm, produktów i usług .
  Piszę, aby zaproponować Państwu, jako właścicielom strony internetowej, wymianę banerów.
  Nasza przeglądarka jest w fazie rozwoju. Będą z niej korzystać właściciele firm, sklepów internetowych oraz ich klienci, dlatego myślę, że umieszczenie u nas reklamy Państwa firmy będzie dla Was korzystne. Reklama oczywiście za darmo: baner za baner.
  Jeśli są Państwo zainteresowani- proszę o kontakt.
  Menadżer Yapoga.com Ewa

  1. Komentarz to pewnie coś w rodzaju spam ale powiązany z tematem więc akceptuje, może ktoś się zdecyduje ja na razie dziękuje.

Możliwość komentowania została wyłączona.