Legia wygrała z Real; 3 – 3

Legia wygrała z Real i remis z Królewskimi. Większość opinii jest pod wrażeniem wyniku 3 – 3. Nie wiem czy oni nie wiedzą, czy tylko udają ? Remis był z dwóch powodów zaplanowany. Tak mi się wydaje dowodów nie mam, ale jak coś to załatwię filmy z obrad decydowania o wynikach wielkiej piłki. 🙂 (żarcik).

bwin-real-madryt

Pierwszy powód by utrzeć nosa tym debilom kibolom co idą na stadion się bić jak w erze kamienia łupanego, zamiast np. Próbować. MMA, boks, cokolwiek, a z takich bijatyk to głowa popękana i nie rzadko problemy z policją. Do tego jeszcze moralny kac bo to niezbyt fajne być się w miejscu nie przeznaczonym do tego. Niektórzy robią sobie ustawki i luz to jest fajne, jakieś zasady po ludzi tyle samo itp. I najważniejsze brak postronnych osób.

Wracając do tematu, teraz sobie myślą kibole przez których są kary, że na następnym takim meczu za pięć lat chcieli by być. Może nawet Legia wygrać, serio.

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

Drugi powód to piłkarski poker 🙂 dla tego może wygrać Legia nawet, przez wiele lat klub królewskich piłkarzy sponsorowała firma bukmacherska. BWIN (pamiętacie napisy na koszulkach i nie tylko. Wiem w polsce to temat tabu ale legalne granie jest dobre bo jest pod kontrolą, ludzie są dorośli i nie jestem za dbaniem o mnie nakazując mi coś przez polityków, tak jak w tym przypadku chcą mnie ostrzec i niby grać w polsce nie można 🙂 ale w internecie kasa lata z. Emiratów przez Gibraltar do np. Madryt czy Berlin do też np. Polski i odwrotnie, problem dotyczy też pokera itp. ale na maszynach można przegrać całe życie i luz Polska 🙂

Piłkarze takiej klasy jak Real Madryt, gdyby chcieli wygrali by z naszymi nawet po pół nocnej imprezie przed meczem. Legia wygrała z Real