Wyjeżdżam na saksy

Wyjeżdżam na saksy, do czerwca 2014 może mnie nie być. Jak dużo polskich emigrantów też zdecydowałem się by wjechać na saksy, powody oczywiste dużo większe pieniądze.

Oraz dużo mniejsze zmęczenie w pracy, fizyczne i psychiczne. Jadę do Niemczech gdzieś na jakieś odludzie gdzie nie ma Wi-Fi, jest możliwość mobilnego internetu ale nie wiem czy mój modem tam będzie działał, możliwe że jakiś internet sobie załatwię, ale jest też taka możliwość nie będzie mnie parę miesięcy.

Emigracja

Jeżeli mnie nie będzie to ze stroną mogą dziać się różne rzeczy, bo nie będę robić aktualizacji WordPress i może być podatny na jakieś ataki lub awarie.

Oczywiście kopię bezpieczeństwa zrobię w razie czego wszystko wróci do normy po powrocie, nie planuje zostać ale kto wie jak życie się ułoży, tyle razy miałem nieoczekiwany zwrot w życiu że wszystko jest możliwe, zwłaszcza że na zachodzie jest psychiczny spokój o przyszłość a w nas w kraju tragedia coraz większa.

Do zobaczenia słów na ekranie, tymczasem 😉

„Przeliczając na złotówki, oba te systemy,
Uświadamiamy sobie w jakim gównie żyjemy”

Wojtas – Co się opłaca

Brahu feat. ZIP Sklad – Jedno niebo

Duże Pe x Zbylu – Hepi Tajm

6 odpowiedzi na “Wyjeżdżam na saksy”

  1. Nie jest tak źle by internetu nie było w zachodnich Niemczech 😉 z czasem na pewno coś napiszę o otaczającym mnie świecie, pierwsza ciekawostka podróżnika pracownika jest taka że zarobki za tą samą pracę są trzy razy większe, a piwo o przynajmniej 1/3 tańsze, smakosze chmielu mają raj w bawarii, tymczasem 😉

  2. Inne ciekawostki są takie że np. teledyski które dodałem do tego wpisu: Brahu feat. ZIP Sklad – Jedno niebo i Wojtas – Co się opłaca – nie otwierają się a zamiast nich wyskakuje komunikat: „Niestety, ten film jest niedostępny w Niemczech, ponieważ może zawierać muzykę, w przypadku której organizacja GEMA nie przyznała YouTube odpowiednich praw. Przepraszamy za usterki.” ?? myślałem że oryginalne utwory z zaufanych źródeł można odtwarzać na całym świecie, całe życie człowiek się uczy.

  3. Kilka lat pracowalem za granica i msm juz dość, , jestem teraz w Polsce, troche biedniej ale u siebie 🙂

    1. Różnie bywa w Polsce, jednak dla mnie też choć by nie wiem co się działo to jest mój dom najlepszy na świecie, w kraju nad Wisłą się wychowałem i wiele przeżyłem w Polsce chce żyć, ale wiadomo że nie zawsze jest tak jak chcemy a praca w życiu jest ważna, nieważne gdzie będę Polska zawsze w sercu na pierwszym miejscu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *