WIELUŃ, NAJMAN I BURMISTRZ

WIELUŃ, NAJMAN I BURMISTRZ oraz Krzysztof Stanowski. W Wieluniu była masakra, Marcina Najmana i Pana Burmistrza. Jeżeli ktoś nie chwyta o co chodzi, to o film obecnie najbardziej popularny na Polskim YouTube. Marcin Najman chce zrobić ze Słowika celebrytę, a ten Słowik to szef Mafii z Pruszkowa. Jak ktoś się wychowywał w latach 80 to na pewno słyszał, czasy trochę gangsterskie, haracze to podobno najlżejsze rzeczy które robili. Jak sama nazwa „Mafia” wskazuje mieli układy z politykami i trzęśli Polską, mogli np. przyjechać pobić, zabrać coś i bezkarnie dalej żyć.

Marcin Najman używa ciągle tego samego argumentu że Słowik ma prawo normalnie żyć, że zapłacił za swoje grzechy i ma czyste sumienie. Nie musi przepraszać. Że jest taki sam jak inni, którzy mieli wyroki skazujące, np. ludzie z Gromdy, których promuje Kanał Sportowy Krzysztofa Stanowskiego.

Krzysztof Stanowski uważa że trzeba to rozgraniczać i nie stawiać w tej samej linii, np. Indiana Jones, który nikogo nie skrzywdził tylko np. parę razy ukradł, a później za wszystko zapłacił z odsetkami. Z ludźmi którzy np. regularnie wpadali bili i brali kasę, którzy nigdy nie oddadzą nawet 1 procent wszystkiego co przeskrobali. Mafia Pruszkowska trochę broiła parę dekad temu, ostro grzeszyli. Poza tym ludzie z gromdy walczą w klatkach, nie są stawiani na tronie jako Bos firmy.

Myślę że np. dziś złapany Mata z 1.5 grama marihuany, teoretycznie może iść siedzieć. Czy on tak źle zrobił że może być kara więzienia w Polsce ? czy on jest taki sam jak np. pedofile Panie Marcinie Najmanie ? Każdy jest taki sam ? w innym Kraju np. Waszyngton USA, nic by mu nie groziło, uznano by to za normalne.

Nie każdy skazany jest taki sam, jest też dużo ludzi którzy przeszli na jasną stronę mocy. Myślę że ludzi dobrej woli jest więcej.

Krzysztof Stanowski rozjechał Burmistrza perfekcyjnie. Przypomina mi to trochę Paweł Zarzeczny który jak mówił to rozwalał wszystko.

WIELUŃ, NAJMAN I BURMISTRZ

Jedna odpowiedź do “WIELUŃ, NAJMAN I BURMISTRZ”

  1. Ktoś z Gromda mógł np. być w sytuacji gdzie frajer już przegina i wymachuje łapami, w obronie własnej dwa szybkie, gleba i trochę loteria co później … i taki np. ktoś, według Marcina Najmana stawiany jest na równi, z mordercą, pedofilem czy porywaczem dzieci dla okupu ^ ^

Możliwość komentowania została wyłączona.