Watykan

Watykan w końcu mówi głosem który rozumiem, nie powinno się stawiać murów między ludźmi. Tak jak Berliński mur runą tak myślę że inne też w końcu padną, pod naporem Mas ludzi, ludzi o całkowicie innej kulturze i religii.

Fajnie że Papież zachęca do niestawiania zapór fizycznych, ale może Watykan zburzy te mury mentalne ? Mam na myśli różne religie walczące między sobą, bo tylko jedna religia to prawda …. takie mury też powinno się burzyć.

Arka Przymierza – real blog eu (real-blog.eu)

Może kościół powinien dać przykład i przyjąć ludzi z za muru, w przykościelnych plebaniach jest dużo wolnego miejsca, a my zwykli Polacy to mamy pokoi na styk. Rozumiem że dla lepszego świata i super przyszłości ogółu Ziemian, lepiej jest się łączyć z ludźmi a nie dzielić.

Watykan jest duży i bogaty bez końca, mógłby przyjąć choć z 1 milion muzułmanów, którzy szturmują naszą granice. . . Nie wiem co się dzieje ze światem, kiedyś Papież to dla mnie wzór człowieka a dziś, różnie to bywa, w zależności o jaki temat chodzi.

https://www.instagram.com/deawuide/


„Watykal uderza w Polskę. Papieski wysłannik ds. pokoju kardynał Matteo Zuppi skomentował kryzys na polskiej granicy z Białorusią. Protestuje przeciwko budowaniu ogrodzenia i uważa sytuację za „nie do zniesienia”.
Sytuacja na granicy z Białorusią się zaognia. Dochodzi do kolejnych ataków na Straż Graniczną, a do tego rośnie zagrożenie ze strony wagnerowców. Watykan krytykuje jednak zaporę na granicy. Kościół będzie domagał się wpuszczenia afrykańskich imigrantów do Polski?

Watykan krytykuje Polskę: mur na granicy z Białorusią to cierpienie | Planeta