PO i PiS

PO i PiS walczą o wszystko, sam już nie wiem co dla Polski będzie dobre co nie. Mam na myśli to że jeżeli np. Jarosław Kaczyński wygra, to wyjdzie z Unii Europejskiej, nie wiem czy to dla polski dobre czy nie. Jak wygra Donald Tusk to pewnie zacieśni stosunki z zachodnimi państwami, tylko czy te państwa np. Niemcy, chcą obustronnego dobra czy tak jak myśli PiS, chcą nas tylko wykorzystać.

Wiem że dla świata naszego lokalnego Ziemi, lepiej jest się łączyć z państwami i ludźmi, bez żadnych murów w głowie i na ziemi. Polscy politycy PO i PiS pewnie myślą tylko o Polsce by nam rodakom było dobrze, mimo tego że demografia jest nieubłagana i naszej nacji koniec bliski … niestety albo stety Muzułmanie, przejmą ziemię Europejską chyba.

Słyszałem ostatnio że PO obwinia PiS o nadmierna zgony, czyli bezpośrednie lub pośrednie przyczynienie się do śmierci wielu osób. . . Jarosław Kaczyński mówi że Donald Tusk sprzedał Polskę Niemcom, i jest na usługach naszych zachodnich sąsiadów. Walka polityczna jest w tym roku bardzo bezwzględna i brutalna .

PO i PiS
PO i PiS