Polska się zmienia-2

Polska się zmienia-2. „Polskie służby prowadzą przez granicę kobiety i dzieci boso! Za nieposłuszeństwo – śmierć” – twierdzi „Mińska Prawda”. Dalej bezpośrednio nawiązuje do polskiego prezydenta i wprowadzonego przez Polskę stanu wyjątkowego na granicy z Białorusią.
„Prezydent Andrzej Duda (…) wprowadził stan wyjątkowy na granicy. Zezwierzęcenia swoich policajów zdaje się nie zauważać” – twierdzi pismo. Jak podaje TVP Info, mianem „policajów” nazywano służby policyjne III Rzeszy.

Polska się zmienia-2.

skopiowane z na temat.pl

Pewnie o to chodziło polskiemu rządowi z tvn24 by ich uciszyć i nie dać koncesji, teoretycznie każdy mógł kupić gazetę np. Rosja i zrobić podobną okładkę z ciekawym komentarzem. Niestety trochę tak jest że nie opiekujemy się biednymi ludźmi, którzy nie są winni temu gdzie się urodzili. Kiedyś ratowaliśmy Żydów ponieważ ryzykując śmiercią, teraz nie ryzykując prawie w cale nie damy opieki biednym ludziom na granicy. Polska się zmienia.

Ten nasz skrawek Ziemi w przeogromnym wszechświecie, nie ma szans na przetrwanie 1000 lat. Nie dziwie się najmądrzejszemu człowiekowi na świecie Elon Musk że szuka innej planety na której teoretycznie ma być pokój i spokój.

Sławomir Mentzen 44 – real blog eu (real-blog.eu)

Musimy szukać innego świata, poznieważ też już jest nie do uratowania. Za dużo podziały między ludzmi, zamiast narady się łączyć to chcą walczyć i pokazać który silniejszy.