Telewizja w Internecie

Telewizja w Internecie to fakt ale czy ona jest darmowa ? dziś w związku z walką Artura Szpilki zmierzyłem się z wyzwaniem znalezienia transmisji w internecie. Wydawało mi się że nie będzie problemu ale zajęło mi to około. 15 minut zanim przebrnąłem przez chińskie chwyty marketingowe portali internetowych. Które po prostu oszukują ludzi a pewnie w ich mniemaniu mówią niepełną prawdę.

Nie sprawdziłem setek stron ale myślę że. 99% wyników w wyszukiwarkach na hasło darmowa telewizja w internecie to ściema. Najczęstszym chwytem by naciągnąć ludzi na kasę było proszenie o podanie numeru telefonu w niby celach weryfikacji. Podałem i przyszedł sms. „PIN dla serwisu ***** to 114423. Wpisz PIN na stronie WWW aby aktywować usługę, przychodzący SMS/MMS specjalny. Koszt za odebrany SMS/MMS 4.92 PLN” Czyli za każdy sms który przyślą płaci się. 5 złoty a ile przyślą tego nie wiadomo, może bym się skusił gdyby to kosztowało. 5 złoty ale czy warto wierzyć komuś kto piszę podaj numer telefonu i oglądaj za darmo po czym informuje że trzeba płacić. Oczywiście pytanie retoryczne bo nie ma pewności czy po. 15 minutach znowu nie będzie trzeba odebrać płatny sms by oglądać telewizje za darmo.

Telewizja w Internecie.

Trochę się śmieje ale żal że takie praktyki mają miejsce bo to znaczy że są ludzie którzy się na to nabierają, a inni zarabiają na oszukiwaniu ludzi którzy np. Mogą uwierzyć że to telewizja w internecie za darmo bo przecież tak pisze. To coś podobnego jak te sms w których ktoś nas informuje że już wygraliśmy. BMW czy 100.000 złoty, już jesteśmy zwycięzcą musimy tylko wysłać darmowy sms. Później się okazuje że jeszcze nie jesteśmy wygranymi i na pewno nie będziemy chcą tylko byśmy wysyłali następne wiadomość które już kosztują około. 3 złote itp.

Artur Szpilka przegrał ale jego rywal wydawał się nie do zajechania, bardzo odporny z dobrą gardą umiejętnie wykorzystał ciosy na tułów do tego niesamowita kondycja. Szpilka po walce długo dochodził do siebie bo nie oszczędzał się i zrobił dobre widowisko cała walka w szybkim tempie, mimo przegranej podobało mi się starcie bokserów którzy nie kombinowali a walczyli od początku do końca.

Wracając do telewizji w internecie za darmo nie mam problemu z tym że ktoś na tym zarabia a ktoś to chce kupić. Mam problem gdy tracę swój czas na uruchomienie czegoś co w tytule informuje że jest darmowe a później okazuje się że jednak nie, transmisję oglądnąłem na stronie . Nie wiem czy za jakiś czas dalej to będzie aktualne, pamiętam że kiedyś. Oglądałem mecze na innych stronach które już nie oferują darmowych transmisji wydarzeń sportowych na żywo.

Może ktoś pomyśli że jestem trochę teges i czemu po prostu nie włączyłem telewizji ? Już dawno temu (około 10 lat) przestałem oglądać to pudło w którym ciągła ściema i próba manipulowania ludźmi. Prywatne i państwowe stacje podają wiadomości tak jak chcą ich sponsorzy np. politycy którzy mają kasę z podatków. Większość programów to papka która ma na celu ogłupienie społeczeństwa. Nadawanie obrazu z dźwiękiem który nie wymaga żadnego zaangażowania mózgu powoduje zmniejszanie jego zdolności intelektualnych. Poza tym wolę sam wybierać co chcę oglądać i mam to wszystko za darmo w internecie. Jak ktoś jeszcze nie wie co myślą o nim dziennikarze „autoryteci” to zapraszam. Do oglądnięcia krótkiego filmu, wiem że to nie wszyscy i pewnie są wyjątki ale telewizja jak dla mnie. RIP od dawna i myślę że na zawsze.