Syria2 celem ataku

Syria2 celem ataku

Syria2 celem ataku spodziewa się ataku ze strony Ameryki ale czy do tego dojdzie ? ONZ jest przeciwne i nie ma szans na międzynarodową koalicję która by wsparła Barack Obama, czy obrona ludności cywilnej Syrii przerodzi się w międzynarodowy konflikt ? Czy to jest dobre rozwiązanie by Ameryka interweniowała w tej sprawie ? O co tak na prawdę chodzi, czemu w cywilizowanym świecie dalej musi trwać walka i muszą zaczynać się następne wojny ? Trudne pytania i chyba nieliczni potrafili by prawdę powiedzieć na ten temat.

Lotniskowiec Nimitz, Syria

Ja oczywiście nie wiem jak to się skończy i czy w ogóle zacznie, wiem że nie powinno być ataków terrorystycznych, wojen, niewolniczej pracy, używania jakiejkolwiek broni przeciw ludności cywilnej i wielu innych rzeczy. Powodem przypuszczalnego ataku jest Sarin, a gdyby zabito tysiące niewinnych cywilów za pomocą pistoletu to już jest dopuszczalne i na pewno nie spotkało by się z ostrą reakcją władz Ameryki…

Trudna sprawa ale ktoś powinien stanąć w obronie krzywdzonych ludzi przez reżim, dyktatora czy złych ludzi. Nie w każdym zakątku świata jest tak rozwinięta inteligencja by unikać krwawych wojen, mam szczęście żyć w. Europie i nam raczej nie grożą wojny no chyba że gospodarcze czy internetowe ale to inny temat. Historia Syrii jest trudna i może w końcu ten zakątek świata spotka zasłużony koniec rozlewu krwi i cierpienia. Może w końcu nastąpi koniec wojen na świecie a pieniądze na zbrojenia pójdą na np. naukę, pewnie to szybko nie nastąpi ale może kiedyś.

Fajny komentarz człowieka który mówi jak jest : Syria

https://real-blog.eu/

Druga części wiadomości z za oceanu wygląda na jakieś osobiste porachunki. To że rodzice załatwiają pracę dzieciom lub im pomagają w jakiś sposób to normalne i czy takie złe ?

Fakt że jeżeli np. ktoś się nie nadaje a pracę w urzędzie dostaje  jest kijowe, bo mógłby ją dostać ktoś kto ma idealne predyspozycje. Tak jest na całym świecie i w każdej dziedzinie że pomaga się znajomym lub rodzinie. Czy my gdybyśmy mogli nie pomogli byśmy swoim dzieciom ?

Wyrwane z kontekstu wypowiedzi Pana Tomasza Lisa smutne… prawdopodobnie prawdziwe ale kto robi z tych ludzi baranów ? … kto podaje wiadomości stronnicze, układa ramówkę z papki i próbuje kontrolować ludzi przez telewizje ? … To rządzącym na rękę by ludzie byli. Baranami których łatwiej kontrolować i przez media realizują swoje cele, np. Ostatnio w mediach głośno było że Polska ma straszne problemy bo. UE każe zwrócić 40 milionów, parę dni o tym trąbili jakby to była najgorsza wiadomość o politykach. Robiąc szopki kto za to odpowiada itp.

jak się to ma do tego że Polska dostanie 106 mld euro z budżetu UE na 2014-2020 ? Ile już w sumie dostaliśmy kasy z UE ? Przecież to są ogromne kwoty nieporównywalne z tą malutką karą. Albo jak się ma te jednorazowe 40 milionów które są według mediów wielkim problemem. Do co rocznych 50 miliardów samych odsetek od długu publicznego ? Który cały czas rośnie a rząd dalej bierze pożyczki zamiast spłacać.

Nie wierze w nic już: Syria

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

2 komentarze do “Syria2 celem ataku”

  1. jak by nie było wojna to nic dobrego ….. cóż czasy mamy takie że mniejsze czy większe konflikty to chleb codzienny XXI WIEKU niestety….

    1. Czasy nie łatwe ale myślę że lepsze niż te w których były wojny światowe, może za 50 lat i te co teraz są będą proporcjonalnie mniejsze od tych co były mniej więcej 50 lat temu …

Możliwość komentowania została wyłączona.