Sprzedaż domów

Sprzedaż domów

Sprzedaż domów ostatnio spadła, niektórzy myślą że banki martwią się że nikt nie kupuje. Mimo że sprzedaż domów na kredyt hipoteczny spadła, to banki zarobią dobrze dzięki podnoszonym stopom procentowym.

Czytałem dziś że mieszkania tanieją i może w końcu to będzie koniec wysokich cen, niektórzy eksperci już dawno temu mówili że pomieszczenia w których mieszkamy, są za bardzo drogie i to bańka nie mydlana. Ja myślę że stare budownictwo będzie drożało, tak jak np. stare metody ogrzewania domów.

Dla wysokich cen tradycyjnych mieszkań, fajną alternatywą są domu modułowe. Nowoczesne bardzo tanio ogrzewanie i ekspresowa budowa. Może nie takie wytrzymałe jak tradycyjny ale po co budować dom na 100 lat, może na 50 wystarczy niektórym.

Sprzedaż domów


Tragiczne wyniki sprzedaży hipotek. Załamanie się pogłębia.

Nie widać końca katastrofy na rynku kredytów hipotecznych. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że w październiku sprzedaż była aż o 74,5 proc. niższa niż rok wcześniej. Kiepsko sprzedawały się również kredyty konsumpcyjne, gdzie jedynym wyjątkiem pozostały produkty ratalne.

Tragiczne wyniki sprzedaży hipotek. Załamanie się pogłębia – Bankier.pl

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide