Polska – Meksyk

Polska - Meksyk

Polska – Meksyk oglądałem z ciekawością, kiedyś częściej oglądałem mecze ale po piłkarskim pokerze itp. odszedłem całkowicie od sportu. Wracając do meczu Polaków słyszałem wypowiedź Pana Mateusza Borka, który ich tłumaczył że słabo kibicujemy „polska biało czerwoni i nic po za tym”.

W porównaniu z Meksykańskimi kibicami podobno źle wypadliśmy, ale np. mamy super kibiców siatkówki. Jeżeli o mnie chodzi to wolę pograć w np. League of Legends i co na to poradzę. Przecież skoro wolę oglądać mistrzostwa świata w LoLa to niech na to patrzę.

Chyba wszystko kiedyś mija, myślę że popularność piłki nożnej może się zmienić. Podoba mi się ta technologia na którą w końcu FIFA pozwoliła. Mam na myśli że można oglądnąć powtórkę i uczciwie ocenić, a nie zdać się na sędziów którzy mogli tego dokładnie nie widzieć.

Myślę że rozrywka na komputerach, będzie kiedyś popularniejsza niż jakieś kopanie piłki.

Polska – Meksyk

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide