Śmieszne wypadki

Śmieszne wypadki – Ostatnio szukałem śmiesznych filmów by trochę sobie poprawić  humor, gdzie szperałem to oczywiście wiadomo na YouTube. Zauważyłem że najwięcej jest filmów związanych z wypadkami. I zdałem sobie sprawę że już takie coś mnie nie śmieszy, pamiętam taki program Śmiechu. Warte w którym były śmieszne wypadki i wiele lat temu mnie to bawiło.

Śmieszne

Teraz jakoś nie wybucham śmiechem gdy widzę jak człowiek się poślizgnie. Upadnie czy ktoś jakiś chamski kawał zrobi koledze. Widocznie się zmieniłem i w ogóle mnie nie bawią śmieszne wypadki. Może odbieram to w taki sposób że równie dobrze mogło to mnie spotkać i dla tego nie jest to zabawne. Pocieszyłem się kabaretami i polskimi komediami które uwielbiam 🙂

Zostawiłem hasło śmieszne filmy pod którym kryją się głównie „śmieszne wypadki”. Znalazłem coś co mnie nastawia w pozytywny sposób ale nie jest bardzo śmieszne, choć wywołuje na twarzy uśmiech, co to takiego ?

^^

PEOPLE ARE AWESOME 

I w taki sposób zdałem sobie sprawę że teraz bardziej lubię udane próby różnych ewolucji na różnych sprzętach, zakończone sukcesem i radością 🙂 niż podobne próby zakończone upadkiem który jest czasami bardzo nieprzyjemny.

To taka alternatywa dla śmiechu warte i „śmiesznych filmów”, zamiast się śmiać z czyjegoś nieszczęścia to odczuwam przyjemność jak komuś coś wygodzi, a tutaj jest zbieranina idealnych akcji, ekscytujących, podniecających, pełnych adrenaliny i szczęścia z udanego skoku lub triku.

10 odpowiedzi na “Śmieszne wypadki”

 1. Mam to samo co ty. Wszystko wydaje się śmieszne, dopóki człowiek nie zrozumie, że komuś stała się krzywda. 🙂 Filmiki z cyklu PEOPLE ARE AWESOME uwielbiam.

 2. Śmieszą mnie sytuacje z życia wzięte, a ponieważ jestem roztargniona i wiecznie w biegu takich mam na pęczki. Ostatnio jeździłam po Turku, która to miejscowość obfituje w jednokierunkowe trasy i parkingi strzeżony. Po kiulku już spotkaniach z „Parkingowymi”, dojechałam wydawałoby sie wtedy, nawet bezpiecznie, na nieduży parking, pomiędzy dwa auta. Próbując wysiąść i zbierając manele, oko moje zanotowało mężczyznę z cała pewnościa pełnoletniego, bo piędziesiątke to zdmuchnął na torcie, odzianego w niebieską koszulę i przyozdobionego szerokim uśmiechem. Podążał w moim kierunku. Otwieram więc okna w mojej „furze” i czekam:
  – Pan parkingowy, a po ile miejsce i za ile?- Pytam.
  – Pani robi nam konkurencję- Odpowiada .
  Kurcze, co on bredzi – przemkneło przez moja głowę.
  Wtedy to spostrzegłam, że wbiłam się pomiedzy taxówki, a owy pełnoletni pobiegł mi zarezerwować miejsce, na wolnym placu. W taki oto sposób zaprzyjaźniłam się z Tureckimi taxówkarzami – 🙂
  Pozdrawiam

 3. Mi najbardziej podobają się wypadki…..tzn kompilacje….ale oczywiście takie lekkie i czasem zabawne.

  1. Taki lekki wypadek po którym nawet sam poszkodowany się zaśmieje jeszcze obleci, jednak filmy z serii śmieszne wypadki już mnie od dawna nie śmieszą i wątpię by to się kiedyś zmieniło.

   1. Masz racje Deawu.
    Jak te filmiki nie beda mialy ofiar smiertelnych to mozna obejrzec i sie smiac, ale gdy ginie osoba, lub sa ciezko ranni, warto taki smiech odpuscic

    1. W większości przypadkach ludzie to rozumieją ale mogą być takie osoby którym się podoba jak ktoś np. łamie nogę itp. to zależy od człowieka, pamiętam że kiedyś mnie śmieszyło „Śmiechu Warte” które było przesiąknięte wypadkami ludzi i zwierząt.

     1. Tez ogladalem „Śmiechu Warte”, ale teraz nie ma, a szkoda, bo naprawdę warte było śmiechu:)
      Masz racje, to już zależy od woli człowieka.

     2. Teraz każdy ma YouTube i włącza sobie co chce i kiedy chce, jak dla mnie to lepsze rozwiązanie niż telewizja 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.