Rosyjska rakieta nad Polską

Rosyjska rakieta nad Polską, 39 sekund była nad naszym krajem. Wezwano ambasadora Rosji Siergieja Andriejewa, ale ten się nie stawił. Bardzo trudne, są teraz nasze stosunki dyplomatyczne, ze wschodnim wielkim bratem.

Rosyjska rakieta nad Polską, staje się czymś normalnym. Myślę że takie incydenty będą zdarzać się częściej, im dalej będzie szła Rosja. To że Ukraina się tak długo broni to jakiś cud. Chyba nikt się nie nabrał na to, że Ukraina wygra z Rosją. Oczywiście może wygrać ale to NATO, musiało by wejść, inaczej powoli Rosjanie będą, przesuwać się do naszej granicy.

Jak ja byłem w wojsku to strzelałem z Rosyjskich rakiet Mewa, czarne berety, mam nadzieje że nigdy nie będę musiał wrócić do wojska.

Rosja atakuje przez Internet – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

W takiej ciężkiej sytuacji na Ukrainie, wysypywać ich sól i zboże na tory , to też w pewnym stopniu bestialstwo. Przepraszam strajkujący ale nawet karetek nie przepuszczać ? Myślę że powinniśmy bardziej pomagać Ukrainie, czy strajkujący na prawdę mają taką ciężką sytuację ?

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie


Wpis inspirowany wp.pl:

„Ambasador Federacji Rosyjskiej w Polsce Siergiej Andriejew nie przybył do siedziby MSZ, celem wyjaśnienia incydentu z rosyjskim pociskiem manewrującym, który naruszył polską przestrzeń powietrzną – przekazał rzecznik resortu spraw zagranicznych Paweł Wroński.”