W Olkuszu szokująca historia

W Olkuszu szokująca historia, tak pisze Gazeta Krakowska. Wnuczka znęcała się nad babcią, jest to szokujące ale u niektórych ludzi, rzecz niestety normalna. Często w rodzinach dochodzi do kłótni, np. jeżeli chodzi o duży spadek.

Myślę że z tego powodu, że jesteśmy niedojrzali emocjonalnie jako społeczeństwo. Nielegalna jest u nas eutanazja, w niektórych krajach dozwolone jest odejście bezbolesne, i koniec cierpienia. U nas nie jeden Wnuczek czy Wnuczka, by szybko babcie wykończyła dla dla pieniędzy.

Wracając do tematu, przykro się to czyta. Dużo jest podobnych spraw, i zła na świecie, ale wieżę ze kiedyś będzie lepiej.

W Olkuszu szokująca historia.

Dolina Rudawy – Jurajskie skarby – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Dolina Rudawy, leżąca blisko lotniska w Balicach oraz tak ważnej trasy, jaką jest autostrada A4.

Może urzec spokojem oraz przyrodniczym bogactwem. Główną atrakcją jest tu Skała Kmity – miejsce związane z romantyczną legendą o rycerzu, który z powodu zawodu miłosnego miał się zabić w tym właśnie miejscu. 

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie


„Szokująca historia z Olkusza. Wnuczka znęcała się nad swoją 82-letnią babcią. Posiniaczoną i wygłodzą kobietę znalazł policjant”

W tym domu już wcześniej dochodziło do przemocy. Dlatego dzielnicowy postanowił sprawdzić, co słychać u starszej pani – 82-latki. Zastał ją posiniaczoną i z opuchniętą twarzą leżącą w łóżku, z którego nie potrafiła samodzielnie wstać. Pijana wnuczka siedziała w pokoju obok, krzyczała i jeszcze ubliżała babci. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Olkuszu zastosował wobec 41-latki dwa miesiące aresztu. Podejrzana usłyszała zarzuty znęcania i rozboju. Może jej grozić nawet 12 lat pozbawienia wolności.