Jest nowy rząd

Jest nowy rząd demokratyczny, będzie zmiana w kierunku Europy mam nadzieję. Chciał bym wielu Ludziom w Polsce wytłumaczyć, potrzebni nam są Emigranci Zarobkowi i moralne jest pomagać innym Ziemianinom.

Dzietność w Polsce jest mała jak i w całej Europie, ale np. Niemcy mimo swoich problemów, chyba będą mieć zastępowalność pokoleń. My Polacy wymieramy, jest nas co rok o wiele mniej. Patrząc w dłuższej perspektywie, bardzo opłaca nam się wpuszczać innych ludzi.

Jeżeli nie będzie więcej milionów Ludzi pracujących to gospodarka zacznie się kurczyć, a inni idą do przodu. Powinniśmy się też łączyć z tymi innymi, a nie dzielić i np. wychodzić z Unia Europejska. Powinno się zakładać nowe sojusze i zawrzeć pokój na Ziemi. Ponieważ jak to powiedział Albert Einstein, bomby atomowe rozwalą naszą Planetę.

Wygrane demokratyczne partie są w stałym kontakcie i są gotowe. Przejąć odpowiedzialność za rządy w kraju w każdej chwili. Powiedział lider PO Donald Tusk w oświadczeniu. Zaznaczył przy tym, że „to prezydent konstytucyjnie odpowiada za ten proces przekazania władzy”.

Jest nowy rząd

Wybory 2023. Donald Tusk w oświadczeniu: wygrane demokratyczne partie są gotowe przejąć odpowiedzialność za rządy – TVN24

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk wygłosił we wtorek po południu oświadczenie, w którym zwrócił się. „Z gorącym apelem do pana prezydenta”. – Ludzie czekają na pierwsze decyzje, które będą konsekwencją tych wyborów. Tak że prosiłbym bardzo pana prezydenta o energiczne i szybkie decyzje – powiedział.