Refundacja zabiegów in vitro

Refundacja zabiegów in vitro to prawdziwy program na niedobory dzieci, demografia jest nieubłagana i trzeba refundować tą jeszcze drogą metodę. Fajnie że Rząd który wybrałem chce zmienić to prawo, jak na razie to obietnice, ale myślę że bardzo prawdopodobne.

Koalicja Obywatelska – real blog eu (real-blog.eu)

Nie mówię że 800 plus nie jest potrzebne, bieda dzieci była ogromna a to przecież przyszłość Polski. Fajnie że ten program nie będzie zlikwidowany, myślę że to dobre rozwiązanie by choć w młodości nie popadać w nędze. Bo niestety jak każdy widzi zdążają się takie przypadki. A później to może mieć negatywny wpływ na psychikę w dorosłym życiu.


„Zachowanie programu 800 plus, a do tego babciowe, 60 tys. zł kwoty wolnej od podatku oraz podwyżki dla nauczycieli i refundacja zabiegów in vitro. Taki jest plan dotychczasowej opozycji na to, jak poprowadzić politykę socjalną. Powiedziała o tym Izabela Leszczyna z KO w podcaście „Wybory kobiet” w TVN24.”

Co nowy rząd zrobi ze świadczeniami socjalnymi? Bardziej konkretnie się nie dało (msn.com)

„Jak dodała, „KPO ma cały szereg znaczeń”. – To nie są tylko pieniądze na inwestycje, ale to jest także odzyskanie wiarygodności. Cały świat zobaczy, że Polska znów jest proeuropejska. Praworządna, stabilna i wiarygodna, będzie można pożyczyć jej pieniądze taniej, bo będzie spadała inflacja, będą niższe stopy procentowe, gospodarka zacznie się kręcić – powiedziała.”