Radosław Sikorski

Radosław Sikorski, jeden z czołowych polityków Polski pokazał jak się rozgrywa naród i popiera oligarchów, zbrodniarzy, elitę która morduje ludzi w imię dużych pieniędzy… Dużo teraz pracuje i nie jestem na bieżąco ze szczegółami w informacjach, do tego poza krajem pomieszkuje i to też utrudnia przyswajanie wiadomości z rodzinnego kraju, mimo tego jednak coś mi się wyraźnie rzuciło w oczy przy przeglądaniu wiadomości w internecie.

Wszyscy śledzą wydarzenia na Ukrainie więc ogólnie wiadomo o co chodzi, jednak po negocjacjach trzech ministrów zagranicznych UE wypowiedz naszego reprezentanta mnie oburzyła:

Radosław Sikorski

„Radosław Sikorski w ostrych słowach ostrzega liderów ukraińskiej opozycji. Kiedy wychodził ze spotkania z działaczami powiedział im, że konsekwencje niepodpisania porozumienia w sprawie wyjścia Ukrainy z obecnego kryzysu mogą być tragiczne. Jeżeli tego nie zrobicie, będziecie mieli stan wojenny i wojsko na ulicach. Wszyscy będziecie martwi – mówił minister spraw zagranicznych.”

Porozumienie miało oznaczać mniej więcej że Wiktor Janukowycz zostanie na stanowisku prezydenta Ukrainy, powstanie koalicyjny rząd i będą wcześniejsze wybory … Janukowycz nagle przeprosi i powie nic się nie stało żyjemy dalej ja w zamku, wy w nędzy a jak nie pasuje to was pozabijam…

Opozycja słusznie się nie zgodziła i przegoniła Janukowycza z kraju razem z jego świtą, a UE wystawiła międzynarodowy list gończy za Wiktorem Janukowyczem który odpowiada za ludobójstwo.

Dziś czytam że USA ostrzega Rosję przed interwencją na Ukrainie, a polscy politycy chcą by w razie czego Ukraina wstąpiła do NATO… po tym jak Sikorski negocjował z oligarchami i chciał by Janukowycz dalej był prezydentem … lepiej by politycy z polski wcale się nie odzywali…

Co się dzieje z tymi pazernymi, bez serca politykami … czy czeka nas znowu woja w Europie, nie wystarczy im że żyją jak królowie za nasze pieniądze, muszą jeszcze tak kompilować świat, czy nie dorośli do tego by sterować krajem tak bybyło coraz lepiej dla wszystkich a nie coraz gorzej dla większości ?

Radosław Sikorski

6 odpowiedzi na “Radosław Sikorski”

  1. Dzięki Elu dobrze, trochę tęskno za krajem i znajomymi ale praca w życiu ważna, wiesz że polityków nie oszczędzam a będąc w Niemczech i myśląc o Polsce jeszcze bardziej mnie denerwują, tutaj wszystko jest lepiej zarządzane z myślą o przyszłości a nie jak u nas … Wyjechałem na 3,5 miesiąca więc niedługo wrócę, teraz mam trochę mniej czasu na komputer i zdarzają się dni bez internetu ale z czasem nadrobię.

   1. Mam nadzieję, że opłacił Ci się wyjazd i ta długa nieobecność w kraju. 🙂 Jesteś już w domku, czy jeszcze troszkę zostało? Pusto tu bez Ciebie. 🙂 Pozdrowionka!

    1. Są wady i zalety takiej pracy za granicami kraju, nie ma co ukrywać finansowo się opłaci, za to na rozłące się traci, itp. Pojechałem w lutym jeszcze pełny miesiąc i na początku czerwca wracam 😉 Dużo pracuję by wykorzystać ten czas jak najlepiej, mało mam chwil wolnych na siedzenie przed komputerem włączam go tylko na czas w którym jem posiłki i trochę wieczorem. Trochę pusto ale nadrobię z odsetkami jak wrócę 🙂 pozdrawiam

 1. Fakt, w Niemczech wiele rzeczy jest lepiej urządzonych, ale czasami brakuje spontaniczności 😉
  choć są tacy i tacy Niemcy, jak wszędzie w świecie.
  Tyle, że widać, że nie zawsze się tak z politykami cackają jak w Polsce. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie.
  Pozdrawiam 🙂

  1. Nie jestem tu tak długo i tak bardzo w środowisku Niemców by ocenić ich spontaniczność, ale możliwe że coś w tym jest. Na pewno są bardziej opanowani i spokojni, koledzy opowiadali jak parę lat temu byli na meczu piłki nożnej Bundesligi, i nie kryjąc że są Polakami nie spotkali się z żadną nienawiścią co najwyżej ze śmiechem po stronie Niemców, można sobie wyobrazić jak by potraktowano paru Niemców na naszych stadionach Ekstraklasy, debile niszczą sobie zdrowie dla durnej zabawy ” 2014 – Mecz 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok został przerwany po pierwszej połowie w związku z awanturami…” U nas jest dalej komuna, wszędzie i ze wszystkim można zrobić porządek ale najwyraźniej komuś jest to na rękę by dalej był bałagan. Pozdrawiam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *