Radosław Sikorski

Radosław Sikorski, jeden z czołowych polityków Polski pokazał jak się rozgrywa naród i popiera oligarchów, zbrodniarzy, elitę która morduje ludzi w imię dużych pieniędzy… Dużo teraz pracuje i nie jestem na bieżąco ze szczegółami w informacjach, do tego poza krajem pomieszkuje i to też utrudnia przyswajanie wiadomości z rodzinnego kraju, mimo tego jednak coś mi się wyraźnie rzuciło w oczy przy przeglądaniu wiadomości w internecie.

Wszyscy śledzą wydarzenia na Ukrainie więc ogólnie wiadomo o co chodzi, jednak po negocjacjach trzech ministrów zagranicznych. UE wypowiedz naszego reprezentanta mnie oburzyła:

Radosław Sikorski

„Radosław Sikorski w ostrych słowach ostrzega liderów ukraińskiej opozycji. Kiedy wychodził ze spotkania z działaczami powiedział im, że konsekwencje niepodpisania porozumienia w sprawie wyjścia. Ukrainy z obecnego kryzysu mogą być tragiczne. Jeżeli tego nie zrobicie, będziecie mieli stan wojenny i wojsko na ulicach. Wszyscy będziecie martwi – mówił minister spraw zagranicznych.”

Porozumienie miało oznaczać mniej więcej że Wiktor Janukowycz zostanie na stanowisku prezydenta Ukrainy, powstanie koalicyjny rząd i będą wcześniejsze wybory … Janukowycz nagle przeprosi. I powie nic się nie stało żyjemy dalej ja w zamku. Wy w nędzy a jak nie pasuje to was pozabijam…

Opozycja słusznie się nie zgodziła i przegoniła. Janukowycza z kraju razem ponieważz jego świtą, a UE wystawiła międzynarodowy list gończy za Wiktorem Janukowyczem który odpowiada za ludobójstwo.

Dziś czytam że USA ostrzega Rosję przed interwencją na Ukrainie, a polscy politycy chcą by w razie czego. Ukraina wstąpiła do NATO… po tym jak ponieważ. Sikorski negocjował z oligarchami i chciał by Janukowycz dalej był prezydentem … Lepiej by ponieważ politycy z polski wcale się nie odzywali…

Co się dzieje z tymi pazernymi, bez serca politykami … czy czeka nas znowu woja w. Europie, nie wystarczy im że żyją jak królowie za nasze pieniądze, muszą jeszcze tak kompilować świat. Czy nie dorośli do tego by sterować krajem tak bybyło coraz lepiej dla wszystkich a nie coraz gorzej dla większości ?

Radosław Sikorski

6 komentarzy do “Radosław Sikorski”

  • Dzięki Elu dobrze, trochę tęskno za krajem i znajomymi ale praca w życiu ważna, wiesz że polityków nie oszczędzam a będąc w Niemczech i myśląc o Polsce jeszcze bardziej mnie denerwują, tutaj wszystko jest lepiej zarządzane z myślą o przyszłości a nie jak u nas … Wyjechałem na 3,5 miesiąca więc niedługo wrócę, teraz mam trochę mniej czasu na komputer i zdarzają się dni bez internetu ale z czasem nadrobię.

   • Mam nadzieję, że opłacił Ci się wyjazd i ta długa nieobecność w kraju. 🙂 Jesteś już w domku, czy jeszcze troszkę zostało? Pusto tu bez Ciebie. 🙂 Pozdrowionka!

    • Są wady i zalety takiej pracy za granicami kraju, nie ma co ukrywać finansowo się opłaci, za to na rozłące się traci, itp. Pojechałem w lutym jeszcze pełny miesiąc i na początku czerwca wracam 😉 Dużo pracuję by wykorzystać ten czas jak najlepiej, mało mam chwil wolnych na siedzenie przed komputerem włączam go tylko na czas w którym jem posiłki i trochę wieczorem. Trochę pusto ale nadrobię z odsetkami jak wrócę 🙂 pozdrawiam

 1. Fakt, w Niemczech wiele rzeczy jest lepiej urządzonych, ale czasami brakuje spontaniczności 😉
  choć są tacy i tacy Niemcy, jak wszędzie w świecie.
  Tyle, że widać, że nie zawsze się tak z politykami cackają jak w Polsce. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie.
  Pozdrawiam 🙂

  • Nie jestem tu tak długo i tak bardzo w środowisku Niemców by ocenić ich spontaniczność, ale możliwe że coś w tym jest. Na pewno są bardziej opanowani i spokojni, koledzy opowiadali jak parę lat temu byli na meczu piłki nożnej Bundesligi, i nie kryjąc że są Polakami nie spotkali się z żadną nienawiścią co najwyżej ze śmiechem po stronie Niemców, można sobie wyobrazić jak by potraktowano paru Niemców na naszych stadionach Ekstraklasy, debile niszczą sobie zdrowie dla durnej zabawy ” 2014 – Mecz 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok został przerwany po pierwszej połowie w związku z awanturami…” U nas jest dalej komuna, wszędzie i ze wszystkim można zrobić porządek ale najwyraźniej komuś jest to na rękę by dalej był bałagan. Pozdrawiam 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.