Niedziela 2023

Niedziela 2023 to dla mnie ciężki dzień od samego początku 00:00, obudził mnie bul brzucha i do tej pory boli. Troszkę przesadziłem z jedzeniem no i chyba ten sos Meksykański przelał szale, od nastu godzin co trochę dwójeczka.

Parę dni temu miałem przygodę z nogą która bolała teraz bul brzucha. Niestety odwołane ciekawe rzeczy i miejmy nadzieje że kiedyś mi przejdzie. Bo trochę martwi mnie to że długo trwa ten bul brzucha.

Bardzo ciekawe myśli lecą przez głowę kiedy coś bardzo boli. Parę tygodni temu miałem ból zęba (to chyba jakieś fatum). Trochę zdenerwowałem się że nie mogłem nigdzie pójść na NFZ, obdzwoniłem około pięć dentystyk do jednej pojechałem, niestety tylko prywatnie a ja przecież na coś płacę te składki. Niedziela 2023.

Dekadami nie korzystałem z naszej Służby Zdrowia, a składki zabierają mi skrupulatnie z wypłaty jak komornik dłużnikowi. Może lepiej byłoby gdyby nie brali ZUSu i składki na NFZ z naszych wypłat. Mieli byśmy dużo więcej pieniędzy a i tak podejrzewam że 30 procent Polaków leczy się prywatnie.

Co do ZUS to też myślę że lepiej wyszlibyśmy na tym gdybyśmy sami zbierali. Po śmierci pieniądze dostali by bliscy a tak dużo ludzi nie dożywa emerytury. I wszystkie składki zabiera nasz ZUS.