Poker2

Poker2. Gra podobno podobna do szachów. Piszę podobno bo ja słabo gram ale już instaluje sterowniki potrzebne do wygrywania. Paranoja że gra która wymaga myślenia jest nielegalna w Polsce, a maszyny które zarabiają dla

poker2

kasyna bez kompromisów są legalne. To jak z lekarstwem zakazanym i trucizną dostępną w sklepie. Stara szkoła widząca w duszy kontra młodzi z algorytmami rachunku prawdopodobieństwa w głowie. Oczywiście patrzenie w dusze to trochę ściema a sprawdzona matematyka. 100 % prawda, więc młodzież w pokerze przejmuje stery ale jak będzie za jakiś czas to chyba nikt nie wie. Może to Ty będziesz mistrzem w Poker Texas Hold’em, albo ja.

Wielu durnych przepisów w Polsce nie rozumiem, jednym z nich jest zakaz gry w pokera na pieniądze. Pewnie dla tego bo człowiek to idiota i jak będzie miał możliwość to przegra wszystko i się stoczy i przed tym nas chcą rządzący chronić chyba … tak jak by ten idiota równie dobrze nie mógł skoczyć z bloku czy się stoczyć na np. maszynach.

Oczywiście prawda jest inna, politycy którzy nie chcą by w Polsce grano w poker, są przekupieni przez firmy z innych krajów które nie chcą, by polskie firmy na tym zarabiały bo potencjał mamy. Podobnie z miejscem na grę, lepiej dla rządu by mafia kontrolowała poker, bo mafia to też politycy.

Może trochę poleciałem z tą mafia 🙂 nie wiem na pewno co przeważyło by zakazać pokera, ale wiem że to głupota, a wy jak myślicie ? jest sens zamykać grających na kasę w więzieniu, a może ich opodatkować, i pozwolić grać.

Jak dla mnie pytania retoryczne ale każdy może myśleć inaczej, jak np. ci co chcą iść za aborcją dalej i chcą zakazać antykoncepcji. Kurcze nawet niech sobie nie noszą gumowców, ale niech nie każą innym do tego się dostosowywać.

Zanurzam się już w grę, by się pobawić i poczuć ten wygrywający dobry blef 😉 do zobaczenia przy stole …

Po pierwszej mojej godzinie grania jest pierwszy BOOM ! 🙂

2 komentarze do “Poker2”

Możliwość komentowania została wyłączona.