Państwowe pieniądze.

Państwowe pieniądze. „Onet opisuje sieć powiązań polityków Prawa i Sprawiedliwości z ludźmi z TVP oraz Polskiego Radia i stawia tezę. Że byłoby krzywdzące twierdzenie. Iż za całą propagandę mediów publicznych odpowiada tylko Jacek Kurski.” natemat.pl i jeszcze Ja sobie to zacytuję. „Wielokrotnie więcej łącznie zarobili członkowie zarządu TVP – 2,17 mln zł w 2020 roku.”

Ciekawe ilu z tych ludzi co teraz to krytykuje, nie zrobiła by tego legalnie gdyby tylko mogła ? Co nie znaczy że pochwalam zachowanie w stylu Robin Hood czy Indiana Jones. Punkt widzenie zależy od miejsca siedzenia, niestety każdy podświadomie lub świadomie myśli o sobie i swojej rodzinie. Denerwuje mnie to że muszę płacić abonament na telewizję której nie oglądam .To jest jakiś hory nieuczciwy system, i nie tylko jest tak z telewizja. Polska to jest dziwny kraj, ale kiedyś wierzę że wszystko się ułoży.

Państwowe pieniądze.

„Przypomnijmy, że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała w ubiegłym roku. Iż w ramach rekompensaty TVP otrzyma 1,71 mld zł, Polskie Radio – 119,2 mln zł, a regionalne ośrodki radiowe – 119,3 mln zł.” Myślę że to mądry podział pieniędzy, a najbardziej mnie cieszy fakt że dokładam się do tego i nie oglądam w ogóle. To jest pomysł że nie ważne kto „korzysta” płacić musi każdy.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide