Niemcy wróżą wojnę

Niemcy wróżą wojnę światową a jeżeli ma jej nie być, to przynajmniej trzeba zadbać o finanse na wojsko. Pamiętam jak grzmoty rzucał Donald Trump, że NATO ma dawać więcej kasy na zbrojenie. Jeżeli nie to trzeba pamiętać że USA, ze wszystkimi nie wygra a w pierwszej kolejności musi bronić siebie.

Niemcy wróżą wojnę, a ja mam cały czas nadzieje że uda się zatrzymać, to całe zło wojenne. Niestety wszystkie wskaźniki pokazują, że wojna jest blisko. Co tu robić i jak się przygotować ? nie mam pojęcie i trochę się boje.

„Nigdy nie wpatruj się w ziemię, aby sprawdzić grunt przed następnym krokiem; tylko ci, których oczy wpatrzone są w horyzont, znajdują właściwą drogę. — Dag Hammarskjöld

  • „Nie jest najważniejsze, abyś był lepszy od innych. Najważniejsze jest to, abyś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.”
    – Mahatma Gandhi

Wesołego Każdego Dnia – real blog eu (real-blog.eu)


Niepokojące słowa szefa niemieckiego MON. „Musimy przygotować się na wojnę w Europie”

Niemiecki minister obrony Boris Pistorius ostrzegł w poniedziałek przed niebezpieczeństwem wojny w Europie i wezwał do dalszej modernizacji Bundeswehry. — Musimy być gotowi do obrony. A także przygotować do tego Bundeswehrę i społeczeństwo – powiedział w rozmowie ze stacją ZDF. Przyznał jednocześnie, że niemiecka armia była przed długi czas zaniedbywana.

Niepokojące słowa szefa niemieckiego MON. „Musimy przygotować się na wojnę w Europie” – Wiadomości (onet.pl)