Nowa broń

Nowa broń nie jest w morzu, to pewnie nowe technologie będą sterować setkami broni. Mam na myśli sztuczną inteligencie. Dzięki kanałowi Historia Realna ^ ^ trochę więcej wiem i lubię taką naukę. Komputery ze sztuczną inteligencją kiedyś przejmą kontrolę, a budowane są na Tajwanie.

Też myślę że to ważniejsza rzecz dla Świata, i jest Walka o niedoścignione jutro USA – CHINY. Myślę że nie ma co się bać komputerów, będzie ludność pod kontrolą ale nie będą nas oszukiwać jak politycy. Komputerom nie zależy na jachtach i szampanie, komputery są spoko.

https://www.instagram.com/deawuide/

Wracając do tematu, wojna toczy się o Arka Przymierza. Ten kto będzie miał Taiwan, będzie miał 60 procent wszystkich procesorów. Do tego komputer kwantowy, i podobno obliczyć da się wszystko co się stanie. A np. na giełdzie papierów wartościowych, sztuczna inteligencja jest niezawodna.

Najlepszy komputer może obliczyć, nawet największą tajemnicę. Nawet tą że pokój na świecie i zgoda między Rasami, jest najważniejsza, koniec wojen. Nie zabijajmy innych jak Rosja teraz w Ukrainie… wladimir putin stop, daj spokoju …

Nowa broń