Broń Nuklearna

Broń Nuklearna

Broń Nuklearna, to ogromne zagrożenie dla życia na Planecie Ziemia. Niektórzy na podstawie jakiś dowodów. Twierdzą że na ziemi kiedyś była zaawansowana technologia i jakieś wybuchy nuklearne, choćby z napędów np. kosmicznych Statków.

Piszę jakiś dowodów bo nie jestem przekonany co do tego, nie znam się na Nauce w takim stopniu by to ocenić wiarygodnie. Tak naprawdę Piję Piwo do putina. Wojna nuklearna to masakra, ale normalna wojna też masakra.

Na to Putin odpowie, to po co mi te rakiety jeżeli ich nie mogę używać. Myślę że Rosjanie w końcu się zmobilizują, i obalą reżim. Bracia Rosjanie, napijmy się Wina czy piwa i róbmy interesy honorowo, jak Japończycy.

Rosjanie może wygrają i obalą dyktaturę. Fajnie by bo gdyby połączyli się z Unia Europejska, razem bylibyśmy mocniejsi niż USA, a nie szukali Wojen i śmierci.

Broń Nuklearna.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide