NATO w tarapatach

NATO w tarapatach

NATO w tarapatach bo „Częściowa mobilizacja w Rosji. Zełenski: Putin chce utopić Ukrainę we krwi własnych żołnierzy” Eksperci mówią że nie ma czegoś takiego jak częściowa mobilizacja. Ci co studiują i synowie oligarchów mają spokój święty a reszta w kamasze.

Podobno na pierwszy rzut ma iść 25 milionów wojska, to ogromna ilość której może się przeciwstawić tylko zawodowe NATO. Ciężko żeby Ukraina wygrała nawet z najlepszym sprzętem, przewaga ludzi może być ogromna.

Ciężka sprawa ale nie beznadziejna, ważniejsza jest jakość a nie ilość. Gorzej będzie jak Chińczycy pomogą i dadzą sprzęt i np. 1000 milionów wojska. Myślę że już czas by Zawodowe wojsko NATO weszło na Rosję i zrobiło tam referendum, czy np. chcą dalej Putina.

NATO w tarapatach.

„Ogłoszona przez Władimira Putina częściowa mobilizacja potwierdza, że Rosja ma „problemy z oficerami i innym personelem wojskowym”. Powiedział prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w wywiadzie dla niemieckiego dziennika „Bild”. Putin „chce utopić Ukrainę we krwi, także we krwi własnych żołnierzy” – dodał ukraiński przywódca.” TVN24

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide