NATO w tarapatach

NATO w tarapatach bo „Częściowa mobilizacja w Rosji. Zełenski: Putin chce utopić Ukrainę we krwi własnych żołnierzy” Eksperci mówią że nie ma czegoś takiego jak częściowa mobilizacja. Ci co studiują i synowie oligarchów mają spokój święty a reszta w kamasze.

Podobno na pierwszy rzut ma iść 25 milionów wojska, to ogromna ilość której może się przeciwstawić tylko zawodowe NATO. Ciężko żeby Ukraina wygrała nawet z najlepszym sprzętem, przewaga ludzi może być ogromna.

Ciężka sprawa ale nie beznadziejna, ważniejsza jest jakość a nie ilość. Gorzej będzie jak Chińczycy pomogą i dadzą sprzęt i np. 1000 milionów wojska. Myślę że już czas by Zawodowe wojsko NATO weszło na Rosję i zrobiło tam referendum, czy np. chcą dalej Putina.

NATO w tarapatach.

„Ogłoszona przez Władimira Putina częściowa mobilizacja potwierdza, że Rosja ma „problemy z oficerami i innym personelem wojskowym”. Powiedział prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w wywiadzie dla niemieckiego dziennika „Bild”. Putin „chce utopić Ukrainę we krwi, także we krwi własnych żołnierzy” – dodał ukraiński przywódca.” TVN24