NIK w sprawie Mateusza Morawieckiego

NIK w sprawie Mateusza Morawieckiego, walka na górze robi się coraz większa. Teraz to już nie tylko misja społeczna o „dobro Polski”, ale walka o życie. Ciekawe kogo Prezydent Andrzej Duda wskaże jako Premiera ?

Niestety skoro Panowie z Rządu trzymają stery sądów, to jak wejdą inni do Rządu to też mogą mieć władzę nad sądami ? Nie bo to tylko my możemy a wam wara od rządzenia, trochę żatruje oczywiście.

WIELKIE DZIEKI dla Unii Europejskiej że naciskała na Polskę ze zmianą prawa, nie chce żyć jak na Białorusi czy w Rosji. . . tam Prezydent robi co chce, a ja chce by mój prezydent przede wszystkim przestrzegał prawa jak inni. A nie był ponad nim, ponieważ źle się to kończy zawsze.

Rakieta nuklearna – real blog eu (real-blog.eu)


„Kontrolerzy NIK zwrócili również uwagę, że nie było analizy dostępności kadry medycznej i kosztów przystosowania Stadionu Narodowego do potrzeb szpitala. Miało to doprowadzić do działania na szkodę interesu publicznego i doprowadziło do szkody majątkowej wysokości 69,8 mln zł. „

NIK złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie Mateusza Morawieckiego

Najwyższa Izba Kontroli złożyła do prokuratury zawiadomienie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa przez premiera Mateusza Morawieckiego. W czasie pandemii COVID-19 – informuje TVN24.

NIK złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie Mateusza Morawieckiego – rp.pl