Rakiety nad Ukraina

Rakiety nad Ukraina to może być duży problem, ponieważ Rosja w tej dziedzinie dużo lepiej sobie radzi. Rakiety mogą całkowicie zmienić tradycyjną wojnę, ciekawe że do tej pory jakoś się to układało bez dużych rakiet.

Rosja na dłuższa metę musi wygrać, więc lepiej jakoś się dogadać i nawet ze stratami, ale zakończyć tragedie ludzi. Dużo ekspertów mówi że trzecia wojna jest nieunikniona, że to teraz to dopiero początek. Na Pacyfiku się zacznie, ale chyba to już się zaczęło.

Rakiety nad Ukraina to nie to samo co, rakiety nad Rosją. Dziwny jest ten świat itp. ponieważ są ciągle wojny i nie wiadomo jak to się skończy, ale przedwcześnie umrze dużo ludzi, na pewno.


„Dziwny ten świat
Świat ludzkich spraw
Czasem aż wstyd przyznać się
A jednak często jest
Że ktoś słowem złym
Zabija tak jak nożem”

Komisja Europejska 2 i Polski rozrząd – real blog eu (real-blog.eu)


Minister obrony Ukrainy Rustem Umierow potwierdził, że podczas obchodów święta wojsk rakietowych rosyjski pocisk uderzył w grupę ukraińskich żołnierzy. Jak podają media, zginęło ponad 20 wojskowych oraz cywile. Do ataku doszło w przyfrontowej wsi w obwodzie zaporoskim. „Wszystkie okoliczności tego, co się stało, zostaną wyjaśnione” – zapewnił Umierow.

Masakra żołnierzy. Ukraiński minister zabiera głos, pierwszy komunikat (msn.com)