Młodzież Wszechpolska – Zawiercie

Młodzież Wszechpolska to ciekawa Idea, wyczytałem że ich celem jest Wielka Polska. Jak to zrobić skoro jesteśmy mali na Ziemi i we Wszechświecie. Może podbić inne narody i zrobić Aneksję miast tak jak robi Rosja.

Dziwi mnie że w centrum Zawiercie jest plakat który chce teraz wojny z Ukraina, lub ja to tak odbieram:

„Zbrodnia Wołyńska to symbol ludobójstwa dokonanego na Polakach przez Ukraińców. Mordy te rozpoczęły się już w latach trzydziestych i trwały aż do 1948 roku.”

Rozumiem że kiedyś były wojny i wiele Państw zabijało się nawzajem, bo chcieli żeby ich naród był wielki, silny i najważniejszy.

Nie rozumiem czemu nie połączyć się z innymi, i żyć jak jedna wielka Ziemska Rodzina. Myśląc w ten sposób jak Młodzież Wszechpolska. Nigdy nie pójdziemy jako cywilizacja do przodu, tylko pozabijamy się Atomówkami.

Ziemia ma chyba miliony lat, a my na niej jesteśmy może parędziesiąt tysięcy. Mam nadzieję że znów nie znikniemy z planety na długi czas, gdy np. Rosyjska Wszechmolska. Młodzież będzie chciała zrobić Wielką Rosje.

deawuide

dziwi mnie ze takie coś wisi w centrum miasta Zawiercie … przecież gdyby w ten sposób myśleć to nigdy nie będzie pokoju na Ziemi … prawie każdy kraj ma coś na sumieniu … może np. Białych ludzi rozliczyć za niewolnictwo Czarnych itp.
?? … masakra

Młodzież Wszechpolska

2 komentarze do “Młodzież Wszechpolska – Zawiercie”

  1. Kto i w jakim celu wystrugał te, narodowe po nazwie ozganizacje ( kto je sponsoruje – wszak mundurki, buty i do nich pasta kosztują / fryzjer też / , kto zapewnia im organizację publicznych wystąpień jak i ich medialną oprawę ). No, kto ?

    • nie chce wiedzieć kto, wolę myśleć o tym by ludzi połączyć a nie podzielić ^ ^, myślę że to nasza jedyna szansa obrony przed wojnami, i straszliwym cierpieniem …

Możliwość komentowania została wyłączona.